Nowe warianty kolorystyczne kontrolerów są dostępne w sklepach od 30 czerwca. W ofercie można znaleźć Joy-Cony jasnoróżowe, pastelowo-żółte, pastelowo-fioletowe oraz pastelowo-zielone. Kontrolery będą sprzedawane w tradycyjnych parach – Pastel Pink i Pastel Yellow oraz Pastel Purple i Pastel Green. Każda ich para dostarczana jest z dwoma czarnymi paskami na nadgarstek. Dowiedz się więcej o kolorach Nintendo Switch!

W jakich kolorach występuje konsola Nintendo Switch?

To, w jakich kolorach występuje konsola, może być ważne dla estetów bądź ludzi lubiących się wyróżniać. Kolorowe Nintendo Switch dla dzieci to pomysł na wyrażenie ich stylu, a przy okazji zabicie wolnego czasu. Warto wiedzieć, że barwa urządzenia uzależniona jest od wybranego modelu. Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje na ten temat.

Kolory Nintendo Switch

Podstawowa wersja konsoli jest wciąż w pełni funkcjonalna i doskonale sprawdza się we wszystkich aspektach. Opcja ta umożliwia grę w trybie stacjonarnym za pomocą dołączonego do niej doku, jak również w trybie przenośnym. Jest to świetny wybór dla posiadaczy Switch Lite, którzy pragną rozgrywki na dużym ekranie. Nintendo Switch dostępny jest w kolorach takich jak: czerń, biel, szarość, róż, czerwień i żółć.

Kolory Nintendo Switch Lite

Najbardziej kompaktowa odmiana tej konsoli została skonstruowana z myślą o wyłącznie przenośnej rozgrywce. Ekran ma nieco mniejsze wymiary, a kontrolery zostały wbudowane w obudowę. W zestawie brakuje również doku, który towarzyszyłby konwencjonalnym wersjom. Konsola dostępna jest w kolorze: turkusowym, szarym, żółtym, koralowym i niebieskim oraz w edycji specjalnej ZACIAN & ZAMAZENTA.

Nintendo Switch OLED – kolory

Najnowsza i najsprawniejsza propozycja od Nintendo stanowi najmłodsze i najbardziej zaawansowane dziecko w rodzinie konsol. Przodującą różnicą pomiędzy tą wersją a bazową, jest ekran. W nowym modelu jest nieco większy, ale co ważniejsze – cechuje go doskonała jakość, dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii OLED.

Jest to doskonały wybór dla tych, którzy już posiadają wcześniejsze wersje i pragną czegoś więcej. Konsola dostępna jest w kolorze: białym, czerwono-niebieskim i wielokolorowym (Zelda TOTK Edition).

nintendo switch oled kolory

Jeśli wybór konkretnego ubarwienia sprzętu nie pozwala na pełne wyrażenie siebie, warto zmodyfikować swoje urządzenie. Jak przerobić Nintendo Switch? Wystarczy sięgnąć po naklejki!

Kolorowe Nintendo Switch – korzyści

Kolorowe warianty konsoli Nintendo Switch niosą ze sobą szereg korzyści, które przyciągają różnorodnych graczy:

  • Wyrazisty wygląd – kolorowe konsole wyróżniają się na tle innych urządzeń i przyciągają wzrok. Dla wielu osób estetyka jest ważna, a bogata paleta kolorów pozwala wyrazić osobisty styl.
  • Indywidualizacja – wybór spośród różnych kolorów umożliwia graczom wybranie takiego wariantu, który pasuje do ich gustu i preferencji.
  • Lepsza widoczność – jasne kolory mogą ułatwiać zlokalizowanie konsoli w pomieszczeniu lub na tle innych przedmiotów.

Dzięki temu, że konsole dostępne są w różnych kolorach, grupa zainteresowanych użytkowników stale się powiększa. Nintendo Switch to świetna rozrywka dla dzieci, ale i dla dorosłych. Dopiero zaczynasz przygodę z tymi urządzeniami? Sprawdź więc, jak uruchomić Nintendo Switch!

Udostępnij

Właściciel portalu TechPolska. Entuzjasta gier RPG, choć nie pogardzi dobrą strategią. Z portalem jest związany od 5 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *