Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Obsesja Apple’a na punkcie (drogiego) perfekcjonizmu sprawia, że ​​firma jest szczególnie narażona na publiczną kpinę, gdy tylko wyda mniej niż idealny produkt. Nawet stosunkowo niewielka skaza może wyglądać jak rana produkcie Apple. Od niedawna Apple ma problem z dławieniem akumulatorów. Nowa aktualizacja iPhone ma dać większy komfort użytkownikom.

Możliwość wyłączenia “spowalniacza”

Odkryto, że wraz ze słabnącą baterią iPhone’a, iOS subtelnie zaczyna działać gorzej, aby utrzymać żywotność baterii i zapobiec awariom. Wydawać się może, że jest to funkcja, która może bardziej pomóc niż zaszkodzić. Ludzie nie zaakceptowali tego, że telefon technicznie się pogarsza, bez informowania o tym. Wygląda jak spisek, by sprzedać więcej telefonów. Najnowsza aktualizacja iOS, wersja 11.3 rozwiewa wątpliwości. Pozwala użytkownikom ręcznie zapobiegać ograniczaniu mocy.

Jak wyłączyć ograniczenie?

Proces jest prosty. Wystarczy przejść do Ustawień, Baterii i wybrać Battery Health. Tutaj możesz wyłączyć funkcję “zarządzania wydajnością”. Apple ostrzeże przed tym, ale teraz przynajmniej masz wybór. Możesz również sprawdzić, jak działa Twoja bateria. Jeśli jest zbyt słaba, być może nadszedł czas, aby kupić nową i rozwiązać problem z dławieniem mocy. Na szczęście w wyniku tej kontrowersji zamienniki baterii kosztują teraz 29 USD zamiast 79 USD.

Nawet jeśli nie masz problemu z ograniczoną mocną, istnieją powody, by pobrać nową aktualizację. Dostępna jest zaktualizowana funkcja zapisywania danych dotyczących zdrowia. Możesz łatwiej pisać bezpośrednio z firmami. Właściciele iPhone X mogą przekształcić swoje twarze na nowe postacie animoji – niedźwiedzia, smoka, lwa i czaszki.

Tak więc dla wszystkich zainteresowanych posiadaczy iPhone’a i iPada, aktualizacja iPhone – iOS 11.3 jest już dostępny do pobrania. Pobierz go i odzyskaj kontrolę nad baterią.

 

Share:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.