Obsesja Apple’a na punkcie (drogiego) perfekcjonizmu sprawia, że ​​firma jest szczególnie narażona na publiczną kpinę, gdy tylko wyda mniej niż idealny produkt. Nawet stosunkowo niewielka skaza może wyglądać jak rana produkcie Apple. Od niedawna Apple ma problem z dławieniem akumulatorów. Nowa aktualizacja iPhone ma dać większy komfort użytkownikom.

Możliwość wyłączenia “spowalniacza”

Odkryto, że wraz ze słabnącą baterią iPhone’a, iOS subtelnie zaczyna działać gorzej, aby utrzymać żywotność baterii i zapobiec awariom. Wydawać się może, że jest to funkcja, która może bardziej pomóc niż zaszkodzić. Ludzie nie zaakceptowali tego, że telefon technicznie się pogarsza, bez informowania o tym. Wygląda jak spisek, by sprzedać więcej telefonów. Najnowsza aktualizacja iOS, wersja 11.3 rozwiewa wątpliwości. Pozwala użytkownikom ręcznie zapobiegać ograniczaniu mocy.

Jak wyłączyć ograniczenie?

Proces jest prosty. Wystarczy przejść do Ustawień, Baterii i wybrać Battery Health. Tutaj możesz wyłączyć funkcję “zarządzania wydajnością”. Apple ostrzeże przed tym, ale teraz przynajmniej masz wybór. Możesz również sprawdzić, jak działa Twoja bateria. Jeśli jest zbyt słaba, być może nadszedł czas, aby kupić nową i rozwiązać problem z dławieniem mocy. Na szczęście w wyniku tej kontrowersji zamienniki baterii kosztują teraz 29 USD zamiast 79 USD.

Nawet jeśli nie masz problemu z ograniczoną mocną, istnieją powody, by pobrać nową aktualizację. Dostępna jest zaktualizowana funkcja zapisywania danych dotyczących zdrowia. Możesz łatwiej pisać bezpośrednio z firmami. Właściciele iPhone X mogą przekształcić swoje twarze na nowe postacie animoji – niedźwiedzia, smoka, lwa i czaszki.

Tak więc dla wszystkich zainteresowanych posiadaczy iPhone’a i iPada, aktualizacja iPhone – iOS 11.3 jest już dostępny do pobrania. Pobierz go i odzyskaj kontrolę nad baterią.

WARTO PRZECZYTAĆ:

konferencja Apple Zbliża się majowy event od Apple. Co obejmie konferencja?
Firma Apple ogłosiła, że już za tydzień, czyli po weekendzie majowym, odbędzie się nowy event. Ma to być specjalne wydarzenie, transmitowane w Internecie, podczas którego
apple vision pro 2 Apple Vision Pro 2 dopiero w 2027 roku?
Gogle VR Vision Pro trafiło do pierwszych użytkowników w lutym 2024 roku — i praktycznie od razu pojawiły się pytania o plany co do kolejnych
whatsapp app store Koniec z WhatsAppem i Threads w chińskim App Store. Chodzi o “bezpieczeństwo narodowe”
Dotychczas czystki w chińskim Internecie nie obejmowały WhatsAppa i Threads, jednak właśnie się to zmieniło. Apple poinformowało, że dostało polecenie usunięcia tych aplikacji z chińskiego
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *