Kameralne spotkanie z marką Navitel w warszawskiej restauracji N31 Roberta Sowy stało się miejscem premiery urządzenia RE900 Combo! W wydarzeniu wzięło udział ponad 60 osób, w tym przedstawiciele mediów oraz partnerzy handlowi.

Spotkaniu przewodniczył Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe, który zwracał uwagę na priorytety kierujące marką w drodze do sukcesu. Od początku istnienia oddziału marki w Polsce udało się bowiem sprzedać ponad 300 000 urządzeń! Wszystkiemu przysłuchiwał się główny założyciel firmy Navitel – Alexander Kazakov.

W trakcie wydarzenia premierę miało nowe urządzenie marki Navitel, którego nazwa to RE900 COMBO! Zgodnie z informacjami, które otrzymaliśmy – łączy ono w sobie funkcjonalność nawigacji samochodowej, rejestratora jazdy oraz tabletu. Kierowca za sprawą takiego rozwiązania w trakcie jazdy widzi nie tylko podgląd nagrywanego obrazu, ale także wskazówki dojazdu.

Sprzęt posiada 5-calowy ekran dotykowy z matrycą IPS o rozdzielczości 1280×720 pikseli. Stabilną pracę zapewnia w tym przypadku system Android oraz procesor Cortex-A7 Quad Core. Urządzenie pozwala na instalację dodatkowych aplikacje oraz przechowywanie plików multimedialnych, na co producent udostępnia 16 GB pamięci wewnętrznej. Pamięć tą można oczywiście rozszerzyć o dodatkowe 64GB za pomocą karty microSD. Oprócz tego sprzęt posiada sensor optyczny OmniVision OV2710 i szerokokątny obiektyw.

– “Wprowadzenie na rynek modelu RE900 COMBO to odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy oczekują hybrydowych rozwiązań. Podjęliśmy decyzję o wejściu w nową kategorię produktową przez połączenie autorskiego oprogramowania Navitel Navigator z wysokiej jakości rejestratorem jazdy. Użytkownik nie musi teraz montować na szybie dwóch dedykowanych urządzeń, ponieważ RE900 COMBO łączy w sobie wszystkie funkcje przydatne podczas codziennej jazdy” – opowiada Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL® EUROPE.

RE900 COMBO posiada wiele dodatkowych udogodnień, które uwidaczniają się szczególnie w funkcji transmitera FM. Oprócz tego producent udostępnia wbudowane mapy 47 krajów Europy z dożywotnią licencją i darmową aktualizacją 4 razy w roku!

WARTO PRZECZYTAĆ:

Navitel MSR700 – rejestrator z nutką innowacji
Większa ilość samochodów na drogach sprawia, że sytuacja w trakcie jazdy jest coraz bardziej dynamiczna i ryzykowna. Z tego powodu wielu kierowców wyposaża się w
Navitel MR250 – wideorejestrator wbudowany w lusterko wsteczne
Myśląc o urządzeniach takich, jak wideorejestratory samochodowe bardzo często wyobrażamy sobie coś co przyczepiamy do szyby podobnie, jak nawigację. Jest to dobre skojarzenie, gdyż właśnie
navitel cr900 Recenzja Navitel CR900 – niewielki wideorejestrator, całkiem spoko możliwości
Biorąc pod uwagę pod uwagę liczbę incydentów, które zdarzają się na współczesnych drogach, posiadanie wideorejestratora samochodowego to swego rodzaju “must-have”. W tej recenzji na podstawie
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *