W dniu dzisiejszym Valve rozesłało wiadomość do wszystkich wydawców gier i dystrybutorów, aby dokonali aktualizacji cen swoich gier w oparciu o 10 nowych walut, które w najbliższym czasie wkroczą na steam’a. W tym nasza narodowa waluta, czyli Złoty (PLN).

Doładowywując nasze konto za pomocą PSC, PayPal i wielu innych metod płatności przeciętny polak musi liczyć się z tym, że każda z tych firm dolicza sobie podatek. Jest to zazwyczaj od 2 – 4%.
Jednakże jesteśmy w stanie ominąć tą prowizję doładowywując nasze konto bez pomocy wszelkich pośredników. Taka czynność będzie możliwa po wprowadzeniu Złotego w obieg steam’a.

Valve nalega, aby wszystkie 10 walut zostały wprowadzone tak szybko jak to możliwe ponieważ chce zdążyć przed jesienną i zimową wyprzedażą. Jest to świetna wiadomość ponieważ już niedługo będziemy mogli zaoszczędzić jeszcze więcej na wielkich promocjach! Jednak nie ma co liczyć na duże zmiany w cenach gier. Będą to zaledwie różnice na poziomie kilku, maksymalnie kilkunastu złotych.

WARTO PRZECZYTAĆ:

jak zmienić region na steam Jak zmienić region na Steam? Poradnik krok po kroku
Zastanawialiście się kiedyś czy da się zmienić region na Steam? Nie jest wielką tajemnicą, że w niektórych regionach świata cyfrowe gry na wielu platformach są
playstation studios Gry PlayStation Studios na Steam – jak się sprzedają? Lider jest zaskakujący!
Insomniac Games ma poważne problemy ze względu na atak hakerski, jakiego doświadczyło. Hakerzy wypuścili do sieci mnóstwo dokumentów, a wśród nich znalazły się dane dotyczące
steam awards 2023 Steam Awards 2023: poznaliśmy wszystkie nominacje!
Tradycyjnie jak co roku gracze, mający aktywne konta na Steamie, mogą wziąć udział w plebiscycie, w ramach którego oddadzą głos na gry, które zasługują na
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *