Poly powstało ze współpracy z dwoma liderami w swoich branżach – Plantronics oraz Polycom. Obecnie firma skupia się na tym, by usprawniać działania komunikacyjne w firmach, korporacjach oraz organizacjach. Dąży do tego celu z pomocą inteligentnych rozwiązań oraz produktów najwyższej jakości, które będą wspierać nie tylko wideokonferencje oraz audiokonferencje, ale również szerzej rozumianą komunikację.

W oferencie Poly nie brakuje nie tylko telefonów konferencyjnych czy kamer, ale również słuchawek, które z powodzeniem sprawdzają się w działach call center czy w zespołach obsługi klienta. Szeroki wybór produktów oraz kompatybilność z takimi narzędziami, jak Zoom, Microsoft Teams czy Skype, sprawia, że na urządzenia Poly decyduje się coraz większa ilość klientów, zarówno z mniejszych, jak i większych firm, które nie tylko w dobie koronawirusa opierają swoje działania na takiej komunikacji wewnętrznej firmy. Jest to charakterystyczne, zwłaszcza gdy biura znajdują się w różnych częściach świata lub firma obsługuje klientów zagranicznych.

 

Urządzenia audiokonferencyjne od Poly

Poly Trio to nowoczesne telefony konferencyjne. Dzięki nim możemy nie tylko liczyć na znakomitą jakość nadawanego i odbieranego dźwięku, ale również na rozwiązania inteligentne, dzięki czemu każdy uczestnik dyskusji odczuje olbrzymi komfort. Jeżeli potrzebujemy odpowiedniego zestawu głośnomówiącego, tutaj z pomocą przychodzą urządzenia Poly Calisto oraz Sync – rozwiązania sprawiające, że możemy poczuć się tak, jakbyśmy z osobą, z która rozmawiamy online, przebywali w jednym pomieszczeniu. Ten ambitny cel to jeden z tych, które cały czas stawia przed sobą marka Poly, ulepszając obecne rozwiązania oraz projektując te zupełnie nowe.

Warto również zapoznać się z takimi produktami jak Poly CCX 500 czy Poly VVX 601.
Poly CCX 500 to telefon biurkowy, dedykowany współpracy z Microsoft Teams i Skype dla Firm. Mamy tutaj do czynienia nie tylko z systemem Android, ale również z 5-calowym, dotykowym wyświetlaczem. Czeka na nas również wbudowany moduł Bluetooth, ale również wsparcie dla takich technologii, jak Poly HD Voice i Poly Acoustic Clarity.

Poly VVX 601 to rozwiązanie zaawansowane, w którym możemy liczyć na szansę programowania interfejsu API, podłączenie do aż 12 kont SIP, podłączenie do kont sekretarskich, współpracy ze Skype dla Firm czy integrację z wieloma innymi urządzeniami, czy współpracę z Microsoft Teams. To rozwiązanie rozbudowane, posiadające olbrzymią ilość funkcji i sprawdzające się w przypadku nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Poly Studio X – zorganizuj wideokonferencję na najwyższym poziomie!

Poly Studio X to jedna z wielu serii urządzeń, które idealnie sprawdzą się, gdy naszym zadaniem jest organizacja wideokonferencji. W tym przypadku warto skupić się przede wszystkim na dwóch modelach – bardziej podstawowym X30 oraz bardziej zaawansowanym X50. Różnią się one dość znacznie.

X30 to opcja dla mniejszych firm lub organizacji, gdzie organizacja wideokonferencji będzie obejmować do 4 osób. Możemy tutaj liczyć również na 4-krotny zoom oraz możliwość podpięcia pojedynczego monitora. Nie brakuje również funkcji inteligentnego kadrowania twarzy, zestawu mikrofonów kierunkowych, pracy w chmurze dzięki aplikacjom Microsoft Teams, Zoom i wielu innym, czy w końcu braku konieczności podłączania laptopa, czy innego komputera.

Wersja X50 sprawdzi się w przypadku firm, gdzie w wideokonferencjach będzie brało udział do 8 osób. Możemy tutaj liczyć na stereofoniczne głośniki, 5-kotny zoom czy możliwość podłączenia do 2 monitorów. Reszta specyfikacji wygląda podobnie jak w przypadku modelu X30.

Powyższe przykłady to jedynie fragment tego, co oferuje nam marka Poly. Więcej o ich rozwiązaniach możemy dowiedzieć się na stornie ich oficjalnego dystrybutora na polskim rynku, jakim jest firma Veracomp. Po więcej informacji na temat produktów czy ich specyfikacji, w tym rozwiązań do wideokonferencji i audiokonferencji, zapraszamy na stronę internetową Poly.veracomp.pl.

WARTO PRZECZYTAĆ:

Jak wybrać najlepsze słuchawki Bluetooth do telefonu? Jak wybrać najlepsze słuchawki Bluetooth do telefonu? Przegląd najlepszych modeli, które warto kupić w 2022 roku!
Słuchawki Bluetooth do telefonu to dla niektórych niezbędne wręcz akcesorium. Warto zauważyć, że bezprzewodowe modele są rozchwytywane. Niezwykłą popularność zyskały, dzięki wygodzie oraz uniwersalnemu zastosowaniu.
Alienware 920H – “kosmiczne” słuchawki dla graczy klasy premium
Alienware, należący do Della producent m.in. laptopów, myszek czy monitorów o „kosmicznym” designie, nie jest w Polsce szczególnie dobrze znany, ale nie można też nazwać
program do tworzenia muzyki Program do tworzenia muzyki – przegląd najlepszych programów muzycznych
Jednym z pozytywnych efektów rozwoju technologii i komputerów osobistych, są dużo większe możliwości dostępu do działalności, które wcześniej były zarezerwowane dla profesjonalistów. W końcu przed
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *