Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Premiera Battlefield 2042 miała mieć miejsce już dość niedługo, bowiem w październiku, jednak wydawca zdecydował o jej przesunięciu. Na szczęście obsuwa nie jest ogromna, ale fani serii, wyczekujący nowej odsłony, mogą być nieco rozczarowani.

Z 22 października na 19 listopada

Dotychczas premiera Battlefield 2042 była zaplanowana na 22 października 2021 roku – nowa data premiery to 19 listopada 2021, a więc przesunięto ją o niespełna miesiąc. DICE twierdzi, że nie wynika to z problemów natury produkcyjnej, a po prostu konieczności dopieszczenia gry i wykonania ostatnich szlifów przy komplikacjach wynikających z pracy w domu.

Pod koniec września mają pojawić się dokładniejsze informacje na temat otwartej tytułu. Tymczasem, jeśli chcielibyście się dowiedzieć więcej ogółem o tym tytule, między innymi w zakresie dostępnych trybów gry czy jej wersji, zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem, w którym zebraliśmy najważniejsze informacje o Battlefield 2042.

W dużym skrócie, można spodziewać się trzech głównych trybów rozgrywki. Nie zabraknie tradycyjnego deathmatchu, w którym będzie mogło wziąć udział maksymalnie 128 osób. Nie będzie jednak, co ciekawe, popularnego ostatnio we wszelkiej maści strzelankach trybu battle royale.

To nie jedyna obsuwa w ostatnim czasie

Ostatnie tygodnie nie były łaskawe dla graczy, którzy już nie mają w co grać i czekają na nadchodzące premiery. Między innymi nasz swojski Techland poinformował, że przesunął premierę Dying Light 2 na 2 lutego 2022.

Również w lutym 2022 (konkretnie 28-ego) wyjdzie Horizon Zero Dawn od Sony, a więc tytuł, który pierwotnie miał się pojawić na półkach sklepowych jeszcze w tym roku. Krótko mówiąc, żadna premiera chyba nie jest już pewna.

Przyczyny są w dużej mierze podobne – różni deweloperzy i wydawcy wspominają o problemach związanych z pracą z domu przez COVID (i generalną dezorganizacją spowodowaną pandemią, nawet w przypadku pracy na miejscu). Jak od dekad, można też w niektórych przypadkach usłyszeć o konieczności większego dopracowania tytułu, aby gracze byli zadowoleni.

Co o tym wszystkim sądzicie? Rozumiecie DICE i nie macie nic przeciwko, żeby jeszcze trochę poczekać, a może irytują Was te obsuwy (czy to Battlefield 2042, czy innych tytułów, które ostatnio zaliczyły poślizg)? Koniecznie dajcie nam znać poniżej!

Share:

administrator, bbp_keymaster

TechPolska - Zespół, który tworzy naszą stronę składa się głównie z młodych amantów rozwiązań technologicznych oraz informatyki. W swoich treściach stawiamy przede wszystkim na obiektywność i rzetelność, co niejednokrotnie zostało docenione przez naszych czytelników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *