Już dziś od wczesnych godzin porannych gracze na PC mogą cieszyć się “pełną” wersją gry Player Unknown Battlegrounds!  Co takiego zostało w niej wprowadzone i zmienione? Dowiecie się poniżej…

NOWA PUSTYNNA MAPA

Jeden z najciekawszych dodatków wersji 1.0 jest bez wątpienia nowa mapa zlokalizowana w obszarach pustynnych. Z wieści, które docierały do nas z test-servera wynika, że mapa została bardzo dobrze przyjęta przez społeczność. Z opinii wynika, że jest ona o wiele bardziej wymagająca, a co za tym idzie nie wystarczy tylko biegać i zbierać loot, ale również trzeba stosować odpowiednie taktyki.

WSPINACZKA I PRZESKOKI PRZEZ PRZESZKODY 

Długo wyczekiwane na graczy animacje pomagające omijać przeszkody w końcu zostały dodane! Usprawni to bardzo dobrze rozgrywkę i wreszcie będę mógł przeskoczyć ten wysoki murek bez konieczności przechodzenia obok niego!

CAŁKIEM NOWY INTERFEJS UŻYTKOWNIKA

Twórcy nie próżnowali i całkowicie odświeżyli interfejs użytkownika. Zmianie uległo całe menu główne i każda zakładka. Teraz prezentuje się ono o wiele lepiej niż wcześniej i na pewno jest ono w końcu godne tak wielkiej i wspaniałej gry jak pubg. Nic tylko grać!

KILLCAMY

Twórcy również wysłuchali kolejnej prośby graczy, którą było “uczenie się na swoich błędach”. Od dziś mamy możliwość przeglądania swoich akcji z 20 ostatnich meczy oraz akcji innych w promieniu kilometra od naszej postaci!

REALIZMU CIĄG DALSZY

Twórcy chcieli również, aby ich gra była bardziej realistyczna, przez co dodali do niej elementy fizyki, które nieco utrudnią rozgrywkę, ale również pomogą grze być bardziej realistyczną. Od teraz pod uwagę będzie brany pęd pocisku i opór powietrza, więc długodystansowe strzelanie ma być nieco trudniejsze.

WARTO PRZECZYTAĆ:

Witamy na 8. turnieju zelaznej piesci Recenzja Tekken 8 Recenzja Tekken 8 – witamy na 8 turnieju żelaznej pięści!
Znane powiedzenie mówi, że “jeśli coś nie jest zepsute, nie staraj się tego naprawić”. To świetne podsumowuje moje podejście do bijatyk, które zawsze sprawiają wrażenie,
Recenzja Palworld Czy to Pokemony na miarę 2024 roku?! Sprawdź w recenzji Palworld!
Tak już jest zbudowany świat, że gdy pojawia się coś popularnego, wszyscy próbują to skopiować i uszczknąć dla siebie kawałek tortu. Nie inaczej jest z
nintendo switch Nintendo Switch – jak podłączyć do laptopa i telewizora 
Nintendo Switch to popularna konsola do gier, która umożliwia graczom korzystanie z ulubionych gier w podróży. Urządzenie to jest niewielkie i mobilne, nic więc dziwnego,
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *