Działalność hotelarska nie musi ograniczać się tylko do świadczenia usług noclegowych i gastronomicznych. Mniejsze lub większe pomieszczenia z powodzeniem można przekształcić w sale szkoleniowe bądź konferencyjne. Taki biznes jest naprawdę dochodowy, a współpraca z wykładowcami pozwala na bieżące uzyskiwanie przychodów z tej działalności. Jednak trzeba mieć świadomość tego, że sala szkoleniowa powinna być odpowiednio wyposażona. Przewagę konkurencyjną z całą pewnością pozwolą nam uzyskać nowoczesne projektory, ekrany projekcyjne oraz monitory multimedialne.

Projektory

Podstawowym elementem wyposażenia hotelowej sali szkoleniowo-konferencyjnej jest projektor. To dzięki niemu prelegenci mogą zwizualizować swoje wystąpienie. Kupując urządzenie projekcyjne warto postawić na takich sprawdzonych producentów, jak: Epson, ViewSonic, Optoma, JVC, Panasonic, Sony, BenQ, Samsung. Mamy wtedy pewność, że sprzęt będzie nie tylko gwarantował ponadprzeciętną jakość obrazu oraz dźwięku, ale będzie również prosty w obsłudze.

Duży wybór funkcjonalnych projektorów i rzutników oferuje internetowy sklep AVPoint.pl. Najtańsze propozycje można zakupić już nawet za mniej niż 1500 zł. Najważniejszymi cechami tych urządzeń są: jasność 3600 ANSI Lumenów, kontrast 22000:1, żywotność lampy do 15000 godzin w trybie EKO. Takie parametry spokojnie wystarczą do usługi spotkania mieszczącego się w małej lub średniej sali konferencyjnej.

Projektory dostępne w średniej cenie (ok. 3 tys. zł), wyróżniają się, między innymi: wspaniałymi kolorami prezentowanego obrazu, rozdzielczością 1080p Full HD, doskonałym kontrastem, możliwością wyświetlania treści 3D, wbudowanym głośnikiem wysokiej jakości, funkcją oszczędzania energii, funkcją szybkiego ponownego uruchamiania, funkcją wyświetlania MHL oraz funkcją wyciszenia EcoAV. Z kolei projektory, których cena wynosi ok. 10 tys. zł lub więcej to ultranowoczesne rzutniki gwarantujące, np. laserowe źródło światła oraz jasność wyświetlania na poziomie 5000 ANSI Lumenów. To, na jaki model się zdecydujemy, zależy oczywiście od potrzeb użytkowników oraz wielkości pomieszczenia.

Ekrany do projektorów

Prezentowane treści zyskują jakościowo dzięki właściwie dobranemu ekranowi do projekcji. W sprzedaży dostępne są:

  • ekrany projekcyjne sufitowe,
  • ekrany projekcyjne na statywie,
  • ekrany elektryczne,
  • ekrany ręcznie rozwijane,
  • ekrany przenośne,
  • ekrany ramowe.

W katalogu produktów sklepu AVPoint.pl znajdują się zarówno ekrany o ponadczasowym wzornictwie, jak również designerskie modele. Szeroki wybór urządzeń pozwala zatem na dopasowanie wyglądu sprzętu do wystroju konkretnego pomieszczenia.

Monitory multimedialne

Coraz większą popularnością w działalności szkoleniowej cieszą się monitory multimedialne. Zapewniają one niesamowite wrażenia wśród uczestników spotkania oraz lepszą organizację pracy szkoleniowca lub prelegenta. Innowacyjne monitory wyposażone są w aż 20 punktów dotykowych. Pozwalają także tworzyć notatki na każdym wyświetlanym pliku. Co ciekawe, monitory pokryte są antyrefleksyjną powłoką, która skutecznie redukuje odbijające się światło.

W sklepie AVPoint.pl dostępne są monitory multimedialne takich renomowanych marek, jak: Newline, BenQ, Promethean, iiYama, LG, Samsung, myBoard. Każde z urządzeń oferuje płynną i wygodną pracę podczas cyfrowego pisania.

WARTO PRZECZYTAĆ:

monitor 240hz Jaki monitor 240Hz kupić? Propozycje dla graczy
Jak już niedawno podkreślaliśmy, częstotliwość odświeżania ekranu to parametr, który jest absolutnie kluczowy, jeśli chodzi o monitory gamingowe. Do zwykłych zastosowań wystarczy 60Hz, a mniej
jak podłączyć drugi monitor poradnik Jak podłączyć drugi monitor w systemie Windows? Praktyczne porady
Posiadanie dwóch monitorów jest przede wszystkim naprawdę komfortowym rozwiązaniem. Dzięki temu praca, codzienne użytkowanie i rozrywka stają się przyjemniejsze. Drugi ekran pozwala między innymi wygodniej
27-calowy monitor od AOC – Recenzja!
Bez wątpienia monitory są jedną z nieodłącznych cech komputerów stacjonarnych. Wykorzystujemy je zarówno do pracy, jak i do grania. Problem tkwi w tym, że nie
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *