Podczas środowego pokazu Xbox Partner Preview fani mogli zobaczyć pierwszy materiał wideo z remake’u Metal Gear Solid 3: Snake Eater, które przedstawia rozgrywkę. Gra wygląda naprawdę dobrze, co jest zasługą silnika Unreal Engine 5. Obecnie tytuł wciąż nie ma daty premiery, jednak wiemy, że pojawi się na Xbox Series X/S, PlayStation 5 oraz PC. Konami będzie zdradzać kolejne informacje zapewne w najbliższych tygodniach i miesiącach.

Jak prezentuje się nadchodzący remake Metal Gear Solid 3: Snake Eater?

Twórcy zaprezentowali podczas konferencji nowy trailer. Jest on skupiony na połączeniu różnych fragmentów gameplayu. Po raz pierwszy Konami wykorzystało materiał wideo nagrany na silniku gry. Metal Gear Solid 3: Snake Eater wiernie oddaje oryginał, przy czym widać tutaj “wodotryski” znane ze współczesnych produkcji.

Konami przygotowało nawet specjalną wiadomość dla fanów na stronie internetowej gry. Studio mówi tam, że ciężko pracuje nad wydaniem Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Twórcy chcą oddać historię i oryginalny projekt gry. Ulepszona grafika oraz płynność czy dostępność to kwestie, które mają rozwijać rozgrywkę.

Czy remake Metal Gear Solid 3: Snake Eater spełni oczekiwania graczy?

Tytuł wygląda naprawdę dobrze. Pod względem oprawy wizualnej można porównać grę do Metal Gear Solid 5: Phantom Pain. Mimo wszystko jest ona dodatkowo usprawniona. Oprócz tego gra odbywa się między innymi w dżungli i bujnych lasach. To nieco inny klimat niż pustynne tereny Phantom Pain. Twórcy zadbali o szczegółowość, multum dynamicznych elementów, satysfakcjonujące animacje oraz płynne poruszanie się postacią.

Zaprezentowanie trailera z fragmentami gameplayu oznacza, że niebawem rzeczywiście możemy zobaczyć gotową produkcję. Data premiery zostaje tajemnicą, lecz nie będzie ona zbyt odległa.

Źródło obrazka wyróżniającego: Konami

WARTO PRZECZYTAĆ:

TOP 5 najlepszych wirtualnych kart płatniczych do opłacania Twitch TOP 5 najlepszych wirtualnych kart płatniczych do opłacania Twitch: wybór graczy i streamerów
Twitch to nie tylko platforma do streamingu gier, to prawdziwa społeczność, gdzie gracze, streamerzy i ich fani mogą wchodzić w interakcje w czasie rzeczywistym. W
YouTube Czy YouTube zablokuje VPN?
Wirtualne wycieczki do innych krajów za pomocą VPN to standard. W taki sposób można ominąć regionalne blokady treści, obejrzeć filmy dostępne tylko w innych krajach,
blokada pornhuba Blokada Pornhuba w Stanach Zjednoczonych!
Dziś czeka na nas news z gatunku tych nie do ogarnięcia. Najbardziej wolnościowe państwo świata (wg każdego filmu rodem z hollywood) postanowiło kolejny raz wspomóc
Udostępnij

Jako duchowy przewodnik portalu TechPolska, oddaję się z pasją światu technologii i gamingu. Moje serce bije szczególnie mocno dla gier RPG, gdzie zanurzam się w skomplikowane światy i rozbudowane fabuły, ale równie chętnie oddaję się strategii, planując, manewrując i zdobywając wirtualne imperia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *