Zachowanie porządku w domu jeszcze do niedawna wymagało nieco wysiłku, a użycie tradycyjnego odkurzacza dla wielu osób nie należało do przyjemności. Dzisiaj mamy na szczęście znacznie bardziej komfortowe rozwiązania, dzięki którym w sprzątanie nie trzeba wkładać pracy. Mowa tutaj o robotach sprzątających, których doskonałym przykładem jest model Dreame X40 Ultra. Poznaj jego największe zalety i dowiedz się, w jaki sposób pomaga on w codziennych porządkach.

Największe zalety robota sprzątającego Dreame X40 Ultra

Robot sprzątający Dreame X40 Ultra https://bit.ly/odkurzaczx40ultra13 to niezwykle wydajne urządzenie, dzięki któremu można poradzić sobie z różnymi rodzajami zanieczyszczeń. Doskonale usuwa on sierść zwierząt domowych, okruchy czy też większe cząsteczki kurzu.

Za skuteczność czyszczenia odpowiada system Vormax™ o bardzo dużej mocy. Ssanie na poziomie do 12000 Pa, a także możliwość ustawienia czterech różnych poziomów działania sprawiają, że robot poradzi sobie z nawet najbardziej uciążliwymi zanieczyszczeniami. Do jego dużych zalet należy także łatwość, z jaką dociera do trudno dostępnych miejsc. Odpowiada za to wysuwana i podnoszona szczotka boczna, która wymiecie zanieczyszczenia z największych zakamarków. Bez problemu dostanie się ona pod niskie meble. Ponadto może unieść się o 10 mm, co jest to szczególnie przydatne podczas czyszczenia dywanów.

Czyszczenie na mokro oraz na sucho

Kolejną zaletą robota Dreame X40 Ultra, która wpływa na skuteczność jego działania, jest czyszczenie na mokro oraz na sucho. Robot oddziela te procesy, a wysoka moc mopowania sprawia, że smugi na podłodze są zredukowane do minimum. Pady mopujące wysuwają się aż do 4 cm, co sprawia, że doskonale radzą sobie z czyszczeniem listew przypodłogowych czy też krawędzi. Jako że robot został wyposażony w system wykrywania koloru wody oraz kontroli wilgotności i czyszczenia mopa, doskonale myje podłogi i nie pozostawia na nich nieestetycznych zacieków. Co więcej, posiada on funkcję mycia z suszeniem za pomocą gorącego powietrza, co pozwala na szybkie i efektywne wysuszenie podłóg.

Dużą innowacją jest także zastosowanie specjalnych kamer wyposażonych w systemy rozpoznawania stopnia zabrudzenia. Dzięki temu Dreame X40 Ultra dostosowuje swoją moc do rodzaju zanieczyszczeń, co przekłada się na jeszcze większą skuteczność działania.

Czy robota Dreame X40 Ultra trzeba czyścić?

Robot Dreame X40 Ultra doskonale radzi sobie z domowymi porządkami. Czy on sam wymaga jednak czyszczenia? Odpowiedź na to pytanie jest przecząca, ponieważ został on stworzony z myślą o najwyższej wygodzie użytkownika. Wyposażony jest w antybakteryjny zbiornik, a także w worek z węglem aktywnym, co pozwala wyeliminować bakterie oraz nieprzyjemne zapachy. Ponadto wyposażony jest w funkcję samooczyszczenia, automatycznego opróżniania pojemnika, a także uzupełnianie detergentu i wody. Po powrocie do bazy wykonuje on zatem czynności, które sprawiają, że jest czysty i gotowy do dalszej pracy. A wszystko to sprawia, że użytkownik może cieszyć się codziennym porządkiem bez zbędnego wysiłku.

WARTO PRZECZYTAĆ:

huawei watch 4 pro blood sugar Jak śledzenie poziomu cukru we krwi przez zegarek Smartwatch zmienia sposób leczenia cukrzycy
Śledzenie poziomu cukru we krwi za pomocą zegarka Smartwatch rewolucjonizuje zarządzanie cukrzycą, zapewniając osobom chorym na cukrzycę cenne narzędzia i informacje umożliwiające monitorowanie poziomu cukru
Czy pompa ciepła jest dla mnie?
Czy pompy ciepła nadają się tylko do nowych budynków? Czy na pewno ogrzeją dom, gdy na dworze będzie mróz? I czy są głośne? Na temat
smartwatch meski Smartwatch dla stylowego i wymagającego mężczyzny. Jaki wybrać?
Wybór odpowiedniego smartwatcha to decyzja, która może znacząco wpłynąć na nasze codzienne życie. Smartwatch to nie tylko elegancki dodatek, ale także zaawansowane narzędzie, które ułatwia
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *