Serial Cleaner, gra na temat sprzątania miejsc zbrodni, zadebiutowała w 2017 roku i spotkała się ze sporym zainteresowaniem. Stworzyło ją polskie studio Draw Distance, natomiast udało się jej zyskać liczne grono fanów także poza granicami naszego kraju. Dowiedzieliśmy się właśnie, że już w przyszłym roku zagramy w sequel, o bardzo podobnym tytule – Serial Cleaners.

Serial Cleaners będzie miało premierę w 2021 roku

Nową produkcję Draw Distance ogłoszono na konwencie Future Games Show. Jej premiera będzie miała miejsce już w 2021 roku i nastąpi na wszystkich głównych platformach: PC-tach (za pośrednictwem Steama), PS4, Xboxie One i Nintendo Switchu. Prawdopodobnie Serial Cleaners trafi także na konsole nowej generacji, a więc PS5 i Xboxa One X.

Poniżej możecie zobaczyć trailer zaprezentowany na wspomnianym konwencie. Czego możemy się spodziewać po sequelu hitu sprzed 3 lat? Wydaje się, że więcej tego samego, tylko w lepszym, nowszym wydaniu. Póki co brak szczegółów, ale zapewne otrzymamy je w nadchodzących miesiącach.

Graliście w pierwszą część? Jesteście zainteresowani sequelem? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!


Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Udostępnij

WARTO PRZECZYTAĆ:

Asystent AI w obsłudze klienta 2026 - czy zastąpi infolinię w polskiej firmie Asystent AI w obsłudze klienta – czy zastąpi infolinię w polskiej firmie?
Polskie firmy obsługują rocznie ponad 280 milionów połączeń na infolinii, a koszt jednej rozmowy konsultanta to średnio 18 do 35 złotych. W tym samym czasie
steam Valve kończy sprzedaż nowych fizycznych kart podarunkowych Steam
Valve wycofuje fizyczne karty podarunkowe Steam. Powodem są oszustwa i wysokie koszty, ale już kupione kody nadal pozostaną ważne.
YouTube testuje zmiany w Shorts. Łapka w dół znika z głównego paska YouTube testuje zmiany w Shorts. Łapka w dół znika z głównego paska
YouTube testuje nowy interfejs Shorts. Łapka w dół znika z głównego paska i trafia do menu pod trzema kropkami, ale zmiana nie jest jeszcze globalna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *