Sony zapowiedziało kolejny zestaw z konsolą PlayStation 5 sygnowany grą Marvel’s Spider-Man 2. Tytuł pojawi się jeszcze w tym miesiącu – pakiet również. Zestaw ma zawierać standardową wersję konsoli oraz voucher na pobranie Marvel’s Spider-Man 2. Sony zaplanowało datę premiery na 20 października.

To nie pierwszy zestaw od Sony sygnowany nadchodzącym Marvel’s Spider-Man 2

Już we wrześniu została wydana specjalna edycja zestawu PlayStation 5 z grą Marvel’s Spider-Man 2. Kosztuje on 600 dolarów i zawiera konsolę z niestandardową pokrywą okraszoną motywem Spider-Mana. Do zestawu dołączany jest również dedykowany unikatowy kontroler DualSense.

Tym razem otrzymujemy coś nieco innego. Nie będzie tu dedykowanych niestandardowych elementów. Otrzymujemy jedynie konsolę, grę oraz bezprzewodowy kontroler.

Warto wiedzieć, że pokrywę z motywem Marvel’s Spider-Man 2 do PlayStation 5 można kupić oddzielnie i kosztuje ona 65 dolarów. Dostępny jest także niestandardowy kontroler DualSense – tutaj cena jest wyższa, wynosi 80 dolarów.

Marvel’s Spider-Man 2 ma być „system sellerem” dla Sony

Wydanie już drugiego zestawu z grą jest dość oczywistym krokiem dla Sony. Widzimy tutaj, że firma chce sprzedać jak najwięcej konsol, opierając się właśnie na premierze Marvel’s Spider-Man 2. Sprzęt z motywem gry cieszył się ogromną popularnością. Standardowa konsola oraz gra i kontroler to zestaw tańszy, więc również więcej osób może sobie na niego pozwolić.

Sony planuje premierę nowego zestawu wraz z pojawieniem się Marvel’s Spider-Man 2. Najpewniej pakiety zawierające grę będą kosztować tyle samo, co konsole obecnie doliczając cenę najnowszego tytułu Insomniac Games.

Źródło obrazka wyróżniającego: Sony Interactive Entertainment, Marvel

WARTO PRZECZYTAĆ:

PlayStation Vita 2 PlayStation Vita 2 jest w produkcji? Ponoć będzie współpracować z PS6!
Chociaż dla niektórych może to być niemałym zaskoczeniem, to okazuje się, że Sony intensywnie pracuje nad PlayStation Vita 2. To niespodzianka, ponieważ mogłoby się wydawać,
Kiedy będzie PS5? [AKTUALIZACJA] Kiedy będzie PS5? Już wiemy! Data premiery i specyfikacja
Pytanie o treści “kiedy będzie PS5?” pada wśród graczy bardzo często już od dłuższego czasu. PlayStation 4 to oczywiście wciąż bardzo lubiana i popularna konsola,
the last of us part 2 remastered Premiera The Last of Us Part 2 Remastered (PS5) już dzisiaj!
Z niektórymi grami tak jest, że czujemy do nich dużą sympatię, nawet jeśli od premiery minęło już sporo czasu. Jednym z takich tytułów z pewnością
Udostępnij

Jako duchowy przewodnik portalu TechPolska, oddaję się z pasją światu technologii i gamingu. Moje serce bije szczególnie mocno dla gier RPG, gdzie zanurzam się w skomplikowane światy i rozbudowane fabuły, ale równie chętnie oddaję się strategii, planując, manewrując i zdobywając wirtualne imperia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *