Niektórzy z nas mogą nie mieć pełnego zaufania do swoich drugich połówek. Powodów jest tyle, ilu ludzi, jednak w pewnych przypadkach można sprawdzić, czy Twoje podejrzenia są zgodne z prawdą, czy nie. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak sprawdzić telefon żony lub męża, jesteś we właściwym miejscu. Poznaj wskazówki, dzięki którym osiągniesz ten cel!

Śledzenie telefonu żony łatwiejsze niż przypuszczasz

Co ciekawe, śledzenie telefonu żony nie musi się wiązać z zatrudnieniem detektywa lub profesjonalnego hakera. Istnieje wiele możliwości, dzięki którym ten sam efekt osiągniesz w znacznie łatwiejszy sposób z pomocą darmowy program do śledzenia telefonu i podobne. Chcielibyśmy przedstawić Ci dziś kilka z nich.

Aplikacja mSpy – szpiegowanie telefonu żony w pigułce

Jedną z najbardziej godnych polecenia aplikacji, które możesz spotkać na rynku jest mSpy. Jest to profesjonalne oprogramowanie, które wystarczy zainstalować na wybranym telefonie z Androidem lub iOS, by uzyskać dostęp do interesujących Cię informacji.

Aplikacja mSpy pozwoli Ci między innymi:

  • śledzić aktualne oraz historyczne położenie wybranego telefonu,
  • określić dokładny obszar, po którego opuszczeniu przez śledzoną osobę otrzymasz alert.

Wszystko to sprawia, że mSpy zostawia w tyle konkurencję. Szpiegowanie telefonu żony czy męża będzie dużo łatwiejsze, jeżeli wykorzystasz sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Dzięki mSpy będziesz też w stanie śledzić aktywność w mediach społecznościowych czy historię przeglądania.

Localize.mobi – rozwiązanie wysokiej jakości

Aplikacja Localize.mobi pozwala określić dokładną lokalizację danego telefonu. Zatem jak śledzić telefon żony lub męża przy jej pomocy? Zasada działania oprogramowania jest bardzo prosta.

Localize.mobi nie wymaga instalacji na telefonie docelowym, dzięki czemu możesz mieć poczucie, że Twoje działanie nie zostanie wykryte. Aby jednak zacząć korzystać z tej aplikacji, musisz mieć zgodę osoby śledzonej na określanie jej pozycji w czasie rzeczywistym.

Aplikacja wykorzystuje do śledzenia wyłącznie numer telefonu. Jest to główny powód, dzięki któremu możesz ominąć proces kłopotliwej instalacji na cudzym telefonie. Z uwagi na wymaganie zgody, Localize.mobi dobrze sprawdzi się w roli programu do kontroli rodzicielskiej.

W jaki sposób za darmo kontrolować telefon żony?

W sieci znajdziesz wiele pomysłów, które „pomogą Ci” śledzić wybrany telefon. W rzeczywistości w wielu przypadkach wyświadczą Ci niedźwiedzią przysługę, ponieważ albo nie osiągniesz celu, albo Twoje dane zostaną przekazane osobom trzecim, albo ściągniesz wirusa. Jest jednak kilka metod, wartych uwagi.

1) Wykorzystaj usługę Znajdź Mój iPhone

Telefony z iOS posiadają wbudowaną funkcję, która pozwala je w łatwy sposób namierzyć. Jeżeli masz dostęp do konta Apple interesującej Cię osoby, możesz się na nie zalogować i zobaczyć dokładne miejsce, w którym znajduje się jej telefon.

Osoba śledzona nie otrzyma powiadomienia, dlatego użycie funkcji Znajdź Mój iPhone (Find My iPhone) to metoda, która zwykle nie powoduje ryzyka odkrycia.

2) Przejrzyj historię map Google

Jeżeli dana osoba korzysta z map od Google (a czy znasz kogoś, kto ich nie używa?), być może ma włączoną historię lokalizacji. Możesz ją sprawdzić w ustawieniach konta Google.

Nawet jeżeli nic nie zobaczysz, możesz po prostu włączyć taką funkcję. Po pewnym czasie uzyskasz listę przybliżonych lokalizacji, w których znajdował się interesujący Cię telefon.

Szpiegowanie telefonu żony – czy jest to legalne?

Osoba śledzona powinna wiedzieć o wszystkich przypadkach śledzenia. Dotyczy to zarówno jej lokalizacji, jak i tego, co się dzieje z jej telefonem. Zgodnie z tą zasadą możesz kontrolować telefon żony czy męża wyłącznie za jej lub jego wiedzą.

W przypadku pracowników należy zawrzeć specjalny zapis w umowie zatrudnienia. Nie może to pozostać w sferze domysłów.

Rodzice swoje dzieci mogą śledzić całkowicie legalnie.

Podsumowanie

Śledzenie telefonu innej osoby to działanie, które bez jej wiedzy w większości przypadków nie jest legalne. Jeżeli jednak posiadasz zgodę, możesz wykorzystać w tym celu profesjonalne aplikacje, takie jak mSpy czy Localize.mobi, zarówno na Androidzie, jak i iOS. Dzięki nim szpiegowanie telefonu żony czy męża nie będzie stanowić dla Ciebie żadnego kłopotu.

WARTO PRZECZYTAĆ:

jak połączyć komputer z wifi Jak połączyć komputer z Wi-Fi? Instrukcja
Dla wielu osób minęły już czasy, w których połączenie z Wi-Fi miałoby sprawiać jakikolwiek problem. Wystarczy z listy wielu dostępnych sieci wybrać odpowiednią nazwę, wprowadzić
komputer nie widzi wifi Co robić, gdy komputer nie widzi Wi-Fi? Poradnik
Czy jest w naszym teraźniejszym życiu gorszy moment, niż gdy zostajemy odłączeni od Internetu? Chyba nawet niedrukująca drukarka nie wzbudza takiej grozy. Brak dostępu do
jak podłączyć komputer do telewizora Jak podłączyć komputer do telewizora? Sprawdzone sposoby!
Dla wielu osób podłączenie komputera do telewizora to podstawowa umiejętność. Spokojnie, czasem wszyscy potrzebujemy pomocy z takimi zadaniami i nie ma powodu do wstydu. Fakty
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *