Znana jest już data premiery The Thaumaturge od polskiego Fool’s Theory. Deweloperzy przekazali, kiedy pojawi się produkcja, na którą czeka wielu graczy. To zdecydowanie jedna z najciekawszych tegorocznych premier!

Premiera jeszcze w tym roku

Gracze nie będą musieli długo czekać na premierę The Thaumaturge. Ta zgodnie z obietnicą deweloperów będzie dostępna już 5 grudnia na PC. Trochę dłużej będzie trzeba poczekać na wersję konsolową, ponieważ ta ma nastąpić na początku przyszłego roku.

Jeśli jednak chcesz już teraz przetestować The Thaumaturge, jest to możliwe! Możesz pobrać demo produkcji, które zostały udostępnione zainteresowanym w ramach Steam Next Fest. Co ważne – będzie ono dostępne jedynie do zakończenia wydarzenia, czyli do dnia 16 października.

Udostępniono zwiastun

Twórcy gry nie tylko ogłosili datę premiery w mediach społecznościowych, ale również podzielili się nowym zwiastunem, który przedstawia rozgrywkę osadzoną w Warszawie sprzed ponad wieku. W opisie gry możemy przeczytać:

Mamy rok 1905. Warszawa żyje pod ciężarem jarzma caratu. Jej mieszkańcy tworzą wymieszaną grupę o różnych korzeniach, poglądach i wierzeniach, a także często sprzecznych interesach. To rosyjscy żołnierze, żydowscy kupcy, polscy mieszczanie, choć nie tylko.

Pomimo zaistniałych okoliczności, miasto stanowi tętniącą życiem metropolię, w której można odwiedzić zapierającą dech w piersiach imprezę wyższych sfer, by po niej zostać obrabowanym w jednym z ciemnych zaułków Pragi. Warszawa to miasto wielkich nadziei i marzeń z jednej strony i mrocznych pragnień z drugiej.

Co myślicie o tej nadchodzącej premierze? Czekacie na nią? Napiszcie!

Źródło obrazka wyróżniającego: 11 bit studios

WARTO PRZECZYTAĆ:

McDonald's rezygnuje z Al McDonald’s wstrzymuje korzystanie ze sztucznej inteligencji. Nie jest idealnie
W 2021 roku sieć restauracji McDonald’s zdecydowała się na nawiązanie współpracy z IBM. Początkowo wydawało się, że to będzie idealne połączenie, a Al ułatwi obsługę
Jak grać w Teamfight Tactics? Jak grać w TFT (Teamfight Tactics)? Poradnik
Czasami tak bywa, że najpopularniejsze gry powstają na podstawie modów tworzonych przez społeczność graczy. Tak było z DOTĄ 2, która rozpoczęła swoją historię jako mod
Jak grać jungle w LOLu? Jak grać jungle w LOL-u? Poradnik i najlepsze wskazówki
Znacie LOL-a? Kto nie zna! Jeśli jednak jakimś cudem pominęliście istnienie tej gry, szybko zerknijcie do naszego rankingu najlepszych darmowych gier na PC i to
Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *