Czasy, w których musisz pamiętać o doładowywaniu swojego telefonu na kartę, odchodzą do lamusa. Nie musisz już poświęcać czasu na szukanie punktu, w którym kupisz doładowanie ani nawet zasilać telefon przez internet, a to wszystko dzięki innowacyjnej usłudze Autodoładowanie Orange, która zrobi to za Ciebie. Tak, dobrze wnioskujesz po nazwie – to automatyczne zasilenie konta! Jak doładować swoje konto w Orange tą metodą? Dowiesz się z tego artykułu.

Autodoładowanie Orange – zrobi się samo!

Jeśli zdarza Ci się zapomnieć o doładowaniu albo chcesz odciążyć się z konieczności regularnego zasilania kont swoim dzieciom, rodzicom czy dziadkom, to tytułowe rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie. Autodoładowanie Orange to usługa, która doładuje wskazane numery automatycznie – w momencie, w którym stan konta spadnie do wcześniej określonej przez Ciebie kwoty. Dzięki niej już nie musisz się zastanawiać, ile środków zostało na numerze Twoim lub Twoich bliskich i czy nie stracisz z nimi nagle kontaktu – lub internet wyłączy się wtedy, gdy będzie Ci najbardziej potrzebny. A do tego wszystko działa na Twoich zasadach. Samodzielnie wybierasz, jaką kwotą mają być doładowywane wybrane numery oraz w jakim momencie.

Jak doładowywać konto w Orange automatycznie? Włączenie usługi

Jeśli sposób na takie doładowanie konta w Orange wydaje Ci się skomplikowany – nic bardziej mylnego! Uruchomienie usługi Autodoładowanie Orange jest bardzo proste i zajmie Ci dosłownie chwilę. Na początku wejdź na oficjalną podstronę operatora doladowania.orange.pl i załóż darmowe konto, po czym się do niego zaloguj.

Następnie wybierz opcję „Autodoładowanie” i wskaż parametry usługi, takie jak numer, dla którego chcesz dokonać doładowania, kwotę każdorazowych zasileń, oraz stan konta, poniżej którego usługa ma automatycznie doładowań Twój telefon (jeśli wpiszesz 5 zł, to Autodoładowanie Orange zadziała, gdy tylko będziesz mniej niż piątaka na koncie). Następnym krokiem jest wprowadzenie oraz zapisane danych karty płatniczej, z której będą pobierane środki na każde Autodoładowanie Orange. To tyle! Opcja automatycznych doładowań będzie działać cały czas, do momentu, w którym nie zrezygnujesz z usługi (możesz to zrobić w każdej chwili).

Usługa automatycznych doładowań jest bezpłatna, nie musisz więc martwić się o dodatkowe koszty, związane z wykonywaniem auto-zasileń. Zatem środki, które będą pobierane z karty, nie zwiększą się o żadną prowizję. Wszystko przebiega nie tylko wygodnie, ale też bezpiecznie – warunki usługi (np. wartość zasileń) możesz zmienić w każdej chwili, bo to Ty ustalasz zasady, a do Twojej karty nikt nie ma dostępu.

A najlepiej – samodzielnie sprawdź, jak wygodnie możesz doładowywać konto w Orange, wybierając Autodoładowanie!

Artykuł sponsorowany

WARTO PRZECZYTAĆ:

jak włączyć mms w iphone Jak włączyć MMS w iPhone?
Jeszcze nie tak dawno MMSy były jedyną możliwością na podzielenie się z rozmówcą multimediami. Jednak dziś, kiedy mamy dostęp do wielu innych funkcjonalności z racji
wi-fi calling Wi-Fi Calling i voLTE na iOS oraz Android – co warto wiedzieć?
Połączenia głosowe są dostępne standardowo przez sieć telefoniczną. Mimo wszystko nie jest to jedyne rozwiązanie. Warto wiedzieć, że voWiFi oraz voLTE to naprawdę ciekawe technologie,
pkp intercity Pasażerowie będą zadowoleni – skończą się problemy z zasięgiem w pociągach!
Jeśli często podróżujesz polskimi pociągami, to pewnie nieraz narzekałeś na problemy z zasięgiem w tym środku transportu. Ten zwyczajnie często zanikał, a to spory problem,
Udostępnij

Jako duchowy przewodnik portalu TechPolska, oddaję się z pasją światu technologii i gamingu. Moje serce bije szczególnie mocno dla gier RPG, gdzie zanurzam się w skomplikowane światy i rozbudowane fabuły, ale równie chętnie oddaję się strategii, planując, manewrując i zdobywając wirtualne imperia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *