Czasy, w których musisz pamiętać o doładowywaniu swojego telefonu na kartę, odchodzą do lamusa. Nie musisz już poświęcać czasu na szukanie punktu, w którym kupisz doładowanie ani nawet zasilać telefon przez internet, a to wszystko dzięki innowacyjnej usłudze Autodoładowanie Orange, która zrobi to za Ciebie. Tak, dobrze wnioskujesz po nazwie – to automatyczne zasilenie konta! Jak doładować swoje konto w Orange tą metodą? Dowiesz się z tego artykułu.

Autodoładowanie Orange – zrobi się samo!

Jeśli zdarza Ci się zapomnieć o doładowaniu albo chcesz odciążyć się z konieczności regularnego zasilania kont swoim dzieciom, rodzicom czy dziadkom, to tytułowe rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie. Autodoładowanie Orange to usługa, która doładuje wskazane numery automatycznie – w momencie, w którym stan konta spadnie do wcześniej określonej przez Ciebie kwoty. Dzięki niej już nie musisz się zastanawiać, ile środków zostało na numerze Twoim lub Twoich bliskich i czy nie stracisz z nimi nagle kontaktu – lub internet wyłączy się wtedy, gdy będzie Ci najbardziej potrzebny. A do tego wszystko działa na Twoich zasadach. Samodzielnie wybierasz, jaką kwotą mają być doładowywane wybrane numery oraz w jakim momencie.

Jak doładowywać konto w Orange automatycznie? Włączenie usługi

Jeśli sposób na takie doładowanie konta w Orange wydaje Ci się skomplikowany – nic bardziej mylnego! Uruchomienie usługi Autodoładowanie Orange jest bardzo proste i zajmie Ci dosłownie chwilę. Na początku wejdź na oficjalną podstronę operatora doladowania.orange.pl i załóż darmowe konto, po czym się do niego zaloguj.

Następnie wybierz opcję „Autodoładowanie” i wskaż parametry usługi, takie jak numer, dla którego chcesz dokonać doładowania, kwotę każdorazowych zasileń, oraz stan konta, poniżej którego usługa ma automatycznie doładowań Twój telefon (jeśli wpiszesz 5 zł, to Autodoładowanie Orange zadziała, gdy tylko będziesz mniej niż piątaka na koncie). Następnym krokiem jest wprowadzenie oraz zapisane danych karty płatniczej, z której będą pobierane środki na każde Autodoładowanie Orange. To tyle! Opcja automatycznych doładowań będzie działać cały czas, do momentu, w którym nie zrezygnujesz z usługi (możesz to zrobić w każdej chwili).

Usługa automatycznych doładowań jest bezpłatna, nie musisz więc martwić się o dodatkowe koszty, związane z wykonywaniem auto-zasileń. Zatem środki, które będą pobierane z karty, nie zwiększą się o żadną prowizję. Wszystko przebiega nie tylko wygodnie, ale też bezpiecznie – warunki usługi (np. wartość zasileń) możesz zmienić w każdej chwili, bo to Ty ustalasz zasady, a do Twojej karty nikt nie ma dostępu.

A najlepiej – samodzielnie sprawdź, jak wygodnie możesz doładowywać konto w Orange, wybierając Autodoładowanie!

Artykuł sponsorowany

Udostępnij

Właściciel portalu TechPolska. Entuzjasta gier RPG, choć nie pogardzi dobrą strategią. Z portalem jest związany od 5 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *