YouTube Rewind to trwająca od kilku lat tradycja polegająca na podsumowywaniu kończącego się roku. Zazwyczaj odbywa się to w jednym, niedługim filmie, gdzie przewijają się najpopularniejsze motywy znane z filmów opublikowanych w ciągu ostatnich 12-miesięcy. Dzisiaj pojawiła się kolejna wersja Rewind, która podsumowuje nam wydarzenia z 2017 roku.

Całość rozpoczyna się niekwestionowanym, chociaż przez niektórych znienawidzonym hitem lata pt. “Despacito”, którego twórcą jest Luis Fonsi oraz Daddy Yankee. Jakby tego było mało Fonsi pojawia się w materiale osobiście i na nowo próbuje podbić serca nastolatek. Poza nimi da się dostrzec obecność maski Marshmell, czyli producenta muzyki elektronicznej, którego utwory właśnie w 2017 roku zyskały nie małą popularność. Nie można było także pominąć ważnego dla upływającego roku elementu w postaci zabawki Fidget Spinner. W filmie podsumowującym rok 2017 pojawia się ona stosunkowo często i to w niebanalnych kreacjach.

 

Następnym popularnym motywem dostrzegalnym w filmie jest piosenka Ed Sheeran’a pod tytułem Shape Of You, która także dała się w 2017 roku usłyszeć w radiu. Jej brzmieniu towarzyszy wyreżyserowana przez Google scena z teledysku piosenki New Rules, której autorem jest piosenkarka Dua Lipa. Dalej pojawiają się memy takie, jak shooting stars, czy ciesząca się w różnych przeróbkach drugą młodością piosenka All Stars Smash’a Mouth’a. To oczywiście tylko namiastka całego filmu. Po jego obejrzeniu każdy, kto na bieżąco śledzi YouTube’a z pewnością dostrzeże coś sentymentalnego. Film z pewnością warty uwagi.

 

Źródło: YouTube

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *