Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

W App Store i Google Play zawitała mobilna wersja serwisu Fixly, który ułatwia znalezienie specjalistów w branży usługowej. Zaletami tego rozwiązania jest oszczędność czasu, prostota, a także możliwość sprawdzenia opinii o danym fachowcu przed powierzeniem mu zlecenia.

Czym jest Fixly?

Fixly to najmłodszy serwis Grupy OLX (OLX, Otodom, OTOMOTO), dedykowany branży usługowej. Za jego pośrednictwem można szybko i wygodnie znaleźć specjalistów w ponad 400 różnych kategoriach. Ekipy remontowe, złote rączki, doradcy finansowi, prawnicy, architekci, salony kosmetyczne, specjalistów z branży motoryzacyjnej, transportowej – to tylko część fachowców dostępnych na Fixly.

fixly kategorie

Do tej pory z serwisu można było korzystać w wersji przeglądarkowej. W połowie maja premierę miała jednak aplikacja mobilna Fixly. Pobrać ją mogą wszyscy użytkownicy urządzeń, działających pod kontrolą systemów iOS oraz Android.

Zanim podjęliśmy decyzję o wypuszczeniu aplikacji, odpowiednio dopracowaliśmy nasz serwis. Aplikacja mobilna jest więc zwieńczeniem pewnego etapu prac nad rozwojem produktu – mówi Agnieszka Wojtaszek, Product Manager z poznańskiego zespołu OLX, który stoi za stworzeniem Fixly.

W Fixly to fachowcy zgłaszają się do Ciebie, a nie odwrotnie

Różnica między Fixly, a innymi serwisami ogłoszeniowymi polega na tym, że to użytkownik umieszcza zapytanie o usługę. Nie trzeba wykonywać wielu telefonów i przeglądać setek ogłoszeń. To znacznie przyspiesza i ułatwia dogadanie się między zlecającym a specjalistą.

Jak w takim razie korzystać z aplikacji Fixly? Wystarczy pobrać ją z oficjalnego sklepu Apple lub Google, wybrać usługę, wskazać lokalizację i opisać, co jest do zrobienia. Zainteresowani wykonawcy sami skontaktują się z użytkownikiem.

wystawianie oferty

Serwis umożliwia wystawienie oceny specjalistom, którzy skontaktowali się w sprawie zlecenia. Dzięki temu użytkownik, który zastanawia się nad wyborem wykonawcy, może sprawdzić, jakie ma opinie i podjąć decyzję, opierając się na rekomendacjach wcześniejszych klientów.

fixly opinie

Już od dawna funkcjonuje także aplikacja Fixly dla fachowców, z której z kolei mogą korzystać specjaliści z różnych branż, aby błyskawicznie reagować na nowe zapytania klientów. Aplikacja dla osób chcących skorzystać z ich usług była więc kwestią czasu.

Każdy, kto szukał kiedykolwiek doświadczonych fachowców z dowolnej branży, wie zapewne, jakie potrafi to być frustrujące. Kłamstwa, oszustwa, kradzieże, kiepska jakość wykonywanych usług – to jest na porządku dziennym. Dlatego też tak ważne jest, aby nie wybierać usługodawców na chybił-trafił, tylko kierować się wiarygodnymi opiniami i zdrowym rozsądkiem. Teraz jest to jeszcze prostsze.

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *