O tym, w jakich czasach i rejonach zostanie umiejscowiony nowy Assassin’s Creed, spekulowano od dawna. Nie trzeba się jednak już zastanawiać, ponieważ poznaliśmy na temat tego tytułu garść podstawowych informacji, a niedługo prawdopodobnie otrzymamy ich jeszcze więcej. Przede wszystkim wiemy, że będzie się nazywał Assassin’s Creed: Valhalla.

Assassin’s Creed: Valhalla – co już wiadomo?

Wielbiciele mitologii nordyckiej z pewnością już po samej nazwie wywnioskowali, w jakich klimatach rozgrywał się będzie nowy Assassin. Tak jest: wcielimy się w wikingów! Wiemy już, że osią fabularną tytułu będzie konflikt toczący się w IX wieku naszej ery konflikt pomiędzy Wikingami a Anglikami, w którym staniemy po stronie najeźdźców.

Kiedy będzie premiera tytułu i na jakich platformach zagramy? Data premiery jest nieznane, ale może się okazać, że zagramy szybciej, niż się spodziewamy. Platformy póki co również nie zostały ujawnione, ale tutaj również nie powinno być niespodzianek: PC, PS4 i Xbox One są pewnikami, a w zależności od daty premiery może to być na start też Xbox Series X i Playstation 5.

Na razie możemy ekscytować się głównie poniższą grafiką, ale niedługo się to zmieni – już dzisiaj, czyli 30 kwietnia 2020, o godzinie 17:00 naszego czasu, możemy spodziewać się premiery zwiastuna tytułu, który dostarczy nam niewątpliwie więcej informacji.

assassin's creed valhalla

Podoba wam się koncept umieszczenia nowego Asasyna w świecie wikingów, czy wolelibyście inne czasy/lokalizację (wielu graczy domagało się na przykład tytułu osadzonego w Japonii)? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *