Call of Duty: Black Ops Cold War miało premierę 13 listopada 2020 roku, a więc w zeszły piątek. Teraz Activision ogłosiło, że gra zdołała wtedy pobić rekord całej serii, jeśli chodzi o sprzedaż cyfrową na premierę.

Call of Duty: Black Ops Cold War świetnie się sprzedało

Activision nie podało dokładnych liczb, więc nie wiadomo, o ilu milionach sprzedanych kopii możemy mówić. Z pewnością jest to jednak sprzedaż spora, jeśli zdołała ona wyprzedzić wszystkie dotychczasowe odsłony serii. Warto podkreślić, że chodzi tutaj o wynik sprzedaży cyfrowej na całym świecie, a nie tylko na przykład w Ameryce.

Firma kuje żelazo póki gorące i obiecuje graczom, że nie tylko warto nowego Call of Duty zakupić, ale też aktywnie przy nim pozostać. Będzie to bowiem gra, która przez długie miesiące po premierze będzie jeszcze dostawać wsparcie w postaci nowej zawartości.

Odbiór Cold War jest niejednoznaczny

Jeśli weźmiemy pod uwagę oceny Cold War z Metacritica, można stwierdzić, że ta gra podobała się krytykom. Oceny wersji na wszystkie platformy oscylują w okolicach 80, aczkolwiek trzeba podkreślić, że w większości wersje te mają póki co jedynie po kilka-kilkanaście recenzji profesjonalistów.

Z kolei oceny graczy nie są już tak piękne. W momencie publikacji artykułu zarówno wersja na PC, jak i na inne platformy, ma ocenę graczy na poziomie 4.0 lub niższą.

Trzeba przy tym wskazać, że poza opiniami negatywnymi jest także garść opinii bardzo pozytywnych, a mało mieszanych. Niezadowoleni gracze wskazują m.in. na nieciekawy gameplay, mało kreatywne mapy czy generalny brak wartościowego contentu.

Graliście już w Call of Duty: Black Ops Cold War, a może dopiero planujecie ten tytuł zakupić? Jaka jest Wasza opinia, jeśli już mieliście okazję zagrać? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

3 sezon diablo 4 3. sezon Diablo 4 już niebawem – zbliża się zapowiedź
Trwają przygotowania do zapowiedzi 3. sezonu zmagań w Diablo 4. W tym tygodniu ma pojawić się zwiastun, a oprócz tego również transmisja na żywo, w
diablo 4 ray tracing Niebawem Diablo 4 będzie jeszcze piękniejsze? To możliwe!
Diablo 4 pojawiło się na rynku w zeszłym roku, ale dopiero teraz wiadomo, że doczeka się pełnego wsparcia dla ray tracingu. To informacja, którą potwierdziła
bobby kotick Bobby Kotick odchodzi z Activision Blizzard. Teraz pełną kontrolę ma Microsoft
Dwa miesiące temu doszło do zakupu Activision Blizzard przez Microsoft. Już wtedy mówiono, że Bobby Kotick pozostanie na stanowisku prezesa firmy tylko tymczasowo. Teraz wiadomo
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

1 Komentarz

  • MarcinB, 22 listopada 2020 @ 04:09 Odpowiedz

    w życiu nie uwierzę że cold war dobrze się sprzedało 🙂 największy gniot w dziejach PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *