Po kilku opóźnieniach zdaje się, że aktualna data premiery najnowszej gry CD Projektu, 19 listopada 2020, będzie tą ostateczną. W związku z tym studio zdecydowało się wreszcie zaprezentować minimalne oraz rekomendowane wymagania sprzętowe. Czy Cyperbunk 2077 spali wasz komputer? Koniecznie sprawdźcie poniżej.

Cyberpunk 2077 – wymagania minimalne

Wymagania minimalne Cyberpunka 2077 wbrew obawom niektórych graczy nie zwalają z nóg, szczególnie, jeśli chodzi o procesor. Większość kilkuletnich zestawów komputerowych bez większego problemu powinna sobie z tą grą poradzić.

Trzeba przy tym wskazać, że nie wiadomo jeszcze, do jakiej rozdzielczości odnoszą się podane przez RED-ów wymagania (czy do np. 4K w 60FPS-ach, czy niższej rozdzielczości).

 • System: 64-bitowy Windows 7 lub 64-bitowy Windows 10
 • Wersja DirectX: DirectX 12
 • Procesor: Intel Core i5-3570K or AMD FX-8310
 • RAM: 8 GB
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 780 3 GB or AMD Radeon RX 470
 • Pamięć wewnętrzna: 70GB HDD.

Cyberpunk 2077 – wymagania rekomendowane

 • System: 64-bit Windows 10
 • Wersja DirectX: DirectX 12
 • Procesor: Intel Core i7-4790 or AMD Ryzen 3 3200G
 • RAM: 12 GB
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 6 GB or AMD Radeon R9 Fury
 • Pamięć wewnętrzna: 70GB SSD.

CD Projekt przekazał powyższe informacje w trzecim odcinku serii Night City Wire, wraz z m.in. nowymi fragmentami rozgrywki. Odcinek ten możecie obejrzeć poniżej.

Wasz komputer spełnia wymagania Cyberpunka 2077, czy konieczny będzie upgrade? Warto dodać, że jakiś czas po premierze Cyberpunk 2077 ma trafić do Google Stadii, więc osoby ze słabszymi PC-tami również będą miały szansę zagrać bez modyfikowania sprzętu. Poza tym tytuł będzie dostępny także na Xboxie One, Xboxie Series X, Xboxie Series S, PS4 i PS5.

WARTO PRZECZYTAĆ:

wiedźmin księga kucharska Wiedźmin. Oficjalna księga kucharska trafiła już do sprzedaży
Ta informacja spodoba się szczególnie fanom Wiedźmina i tym, którzy uwielbiają spędzać czas w kuchni. Za nami oficjalna premiera książki kucharskiej z Wiedźmina. Sprawdź, co
cd projekt CD Projekt zaatakowany przez hakerów, firma nie planuje zapłacić okupu
CD Projekt poinformował na Twitterze, że (po raz drugi w ciągu ostatnich kilku lat) padł ofiarą hakerów. Oszuści pozostawili po sobie notatkę, w której grożą
cdpr Ktoś sprzedaje kody źródłowe gier CDPR za 10 tysięcy dolarów sztuka
Być może pamiętacie, że jakiś czas informowaliśmy Was o włamaniu do CDPR, które poskutkowało wykradzeniem kodów źródłowych wielu gier studia, różnego rodzaju raportów i dokumentów
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *