Już niebawem Microsoft dołączy do swojej rodziny Activision Blizzard. Nie przesadzimy, jeśli stwierdzili, że na ten moment czekało wielu graczy. Niektórych interesuje także fakt, czy Diablo 4 trafi do Xbox Game Pass w 2023 roku. Jak to będzie?

Będzie trzeba nieco poczekać

Phil Spencer, czyli amerykański dyrektor biznesowy i dyrektor generalny Microsoft Gaming śmiało twierdził, że gdy dojdzie już do przejęcia Activision Blizzard, możliwe będzie rozbudowanie usługi o wiele ciekawych tytułów.

Umowy nieco to komplikują, ponieważ nie pozwalają na dodanie do katalogu wszystkich produkcji, a co z najgłośniejszymi tytułami, takimi jak Call of Duty: Modern Warfare III i Diablo 4? Rąbka tajemnicy uchyliło same Activision:

Choć nie planujemy wprowadzenia Modern Warfare® III lub Diablo IV do Game Pass w tym roku, po sfinalizowaniu transakcji spodziewamy się rozpocząć współpracę z Xbox, aby udostępnić nasze tytuły większej liczbie graczy na całym świecie. Przewidujemy, że zaczniemy dodawać gry do Game Pass w przyszłym roku.

Wszystko więc wskazuje na to, że Diablo IV w Game Passie pojawi się w 2024 roku. Całe oświadczenie firmy znajdziecie poniżej:

Za kilka dni Microsoft przejmie Activision Blizzard

Wszystko wskazuje na to, że po długiej batalii już za kilka dni uda się przejąć Activision Blizzard. Transakcja ma być zamknięta już nawet 13 października 2023.

Chociaż wtedy nie zobaczymy na Xbox Game Passie najnowszych hitów, w tym Diablo 4, to według informacji opublikowanych przez Jeza Cordena z redakcji WindowsCentral od razu po przejęciu do usługi trafić ma szereg innych, starszych produkcji Activision.

Co o tym myślicie? Chcielibyście, aby Diablo 4 pojawiło się w Game Passie? Napiszcie!

Źródło obrazka wyróżniającego: Blizzard

WARTO PRZECZYTAĆ:

iem 2024 podsumowanie IEM 2024 przeszedł do historii. Sprawdź wyniki!
Wszystko, co dobre, musi kiedyś dobiec końca. Ledwo pisaliśmy o tym, że IEM już trwa, a już zastał nas poniedziałek, a to oznacza, że IEM
3 sezon diablo 4 3. sezon Diablo 4 już niebawem – zbliża się zapowiedź
Trwają przygotowania do zapowiedzi 3. sezonu zmagań w Diablo 4. W tym tygodniu ma pojawić się zwiastun, a oprócz tego również transmisja na żywo, w
diablo 4 ray tracing Niebawem Diablo 4 będzie jeszcze piękniejsze? To możliwe!
Diablo 4 pojawiło się na rynku w zeszłym roku, ale dopiero teraz wiadomo, że doczeka się pełnego wsparcia dla ray tracingu. To informacja, którą potwierdziła
Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *