Zapowiedziano już oficjalnie pierwszy fabularny dodatek do Diablo 4. Wszystko wskazuje na to, że twórcy aktualnie badają teren i sprawdzają, ile gracze będą w stanie zapłacić za nową zawartość. Jakie plany ma Blizzard? Znamy szczegóły.

Część graczy otrzymała ankiety

Informację o tym, że Blizzard stworzył ankietę, w którym pyta, ile gracze zapłacą za rozszerzenie, udostępnił kanał Bellular News w serwisie YouTube. To dość tajemnicza i jednocześnie ciekawa sprawa, bowiem ponoć twórcy przygotowali aż cztery progi cenowe, a dokładniej 49,99 dolarów, 69,99 dolarów, 79,99 dolarów i 99,99 dolarów.

Niewykluczone więc, że Blizzard będzie chciał, żebyśmy za dodatek do Diablo 4 zapłacili nawet 400 złotych! Oczywiście im więcej wydamy, tym więcej otrzymamy. W przypadku każdej z opcji dostaniemy nie tylko zawartość dodatku, ale także dodatkowe korzyści takie jak np. zróżnicowana ilość waluty w grze, unikalne skiny, wcześniejszy dostęp do różnych przedmiotów czy większą pojemność w skrzyni.

Na razie nie ma oficjalnych informacji w tym temacie

Należy zdawać sobie sprawę z tego, że twórcy jedynie badają teren, więc to jeszcze nie jest przesądzone, że Blizzard wprowadzi wszystkie cztery opcje. Może być też tak, że gracze będą mieli do wyboru tylko wybrane progi cenowe.

Gracze mimo to mają pewne obawy, ponieważ jak wspomnieliśmy, droższa opcja może zagwarantować wcześniejszy dostęp do kluczowych przedmiotów, czyli przewagę, a to może wprowadzić pewnego rodzaju pay-to-win. Jak na razie jednak poczekajmy na oficjalne informacje w tym temacie, a dopiero później się martwmy.

Źródło obrazka wyróżniającego: Blizzard

WARTO PRZECZYTAĆ:

iem 2024 podsumowanie IEM 2024 przeszedł do historii. Sprawdź wyniki!
Wszystko, co dobre, musi kiedyś dobiec końca. Ledwo pisaliśmy o tym, że IEM już trwa, a już zastał nas poniedziałek, a to oznacza, że IEM
3 sezon diablo 4 3. sezon Diablo 4 już niebawem – zbliża się zapowiedź
Trwają przygotowania do zapowiedzi 3. sezonu zmagań w Diablo 4. W tym tygodniu ma pojawić się zwiastun, a oprócz tego również transmisja na żywo, w
diablo 4 ray tracing Niebawem Diablo 4 będzie jeszcze piękniejsze? To możliwe!
Diablo 4 pojawiło się na rynku w zeszłym roku, ale dopiero teraz wiadomo, że doczeka się pełnego wsparcia dla ray tracingu. To informacja, którą potwierdziła
Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *