xbox one x cyberpunk 2077

Edycja specjalna Xboxa One X inspirowana Cyberpunkiem 2077 tylko dla nielicznych

Jakiś czas temu CD Projekt dał znać, że premiera Cyberpunka 2077 nie zostanie opóźniona, a teraz zdecydował się podzielić garścią informacji na temat niedawno ujawnionej wersji specjalnej konsoli Xbox One X inspirowanej właśnie tym tytułem. Czego się dowiedzieliśmy?

Xbox One X edycja limitowana Cyberpunk 2077 – ręce położą na niej nieliczni

Co otrzymamy w ramach edycji limitowanej Cyberpunk 2077? Przede wszystkim samą konsolę, ozdobioną oryginalnym wzorem i, co ciekawe, świecącą w ciemności. Ponadto panele obudowy wyposażone są w podświetlenie LED, co oznacza, że grając w nocy szczęśliwych posiadaczy czeka naprawdę niezły widok.

xbox one x cyberpunk 2077

Do zestawu dołączono także kontroler, również inspirowany motywem Cyberpunka, który będzie wyposażony w Bluetootha (co oznacza, że za jego pomocą pogramy sobie także np. na PC-cie) i wejście słuchawkowe mini jack 3.5mm. Całość uzupełnia wersja cyfrowa gry.

xbox one x cyberpunk 2077 kontroler

Data jej premiery, rzekomo niezagrożona, to 17 września 2020, a opisany powyżej zestaw będzie można zakupić już w czerwcu tego roku. Na razie nie wiadomo za ile ani gdzie, natomiast wiemy, że liczba egzemplarzy będzie ograniczona do zaledwie 45 000, co oznacza, że pewnie cena będzie dość imponująca. Prezentację zestawu można obejrzeć na poniższym wideo.

Podoba wam się ta edycja specjalna? Jesteście zainteresowani jej zakupem? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

TechPolska362 Posts

TechPolska - Zespół, który tworzy naszą stronę składa się głównie z młodych amantów rozwiązań technologicznych oraz informatyki. W swoich treściach stawiamy przede wszystkim na obiektywność i rzetelność, co niejednokrotnie zostało docenione przez naszych czytelników.

0 Komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password