MSI wystartowało z promocjami, w ramach których osoby decydujące się na zakup sprzętu komputerowego firmy mogą za darmo otrzymywać peryferia o wartości nawet 1300 zł lub uzyskać doładowanie portfela Steam na zakup nowych gier. To idealna okazja, aby zmodernizować swój PC!

Orzeźwiające promocje od MSI

Przymierzasz się do modernizacji komputera? Kupując wybrane zestawy od MSI, możesz otrzymać zupełnie za darmo peryferia o wartości nawet 1300 zł. Do zgarnięcia są monitory, fotele, myszki, klawiatury, słuchawki, dyski, a nawet chłodzenie wodne.

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć ten sprzęt? Wystarczy w okresie od 20 czerwca do 21 sierpnia tego roku kupić zestaw objęty promocją, zachować paragon, a następnie zarejestrować go na stronie promocje.msi.com do 4 września bieżącego roku. To nie pierwsza tego typu akcja MSI, więc być może zdarzyło Wam się już korzystać z podobnej okazji.

Przykładowo, kupując desktop MAG META S 3SI-018EU i monitor OPTIX G241, można bez dodatkowych opłat odebrać klawiaturę Vigor GK30 COMBO US oraz słuchawki Immerse GH20. Z kolei zakup płyty głównej PRO Z690-A WIFI DDR4 pozwoli zyskać wewnętrzny dysk SSD SPATIUM M390 NVMe M.2 o pojemności 500GB. Dla każdego coś dobrego!

Kupując zestawy promocyjne składające się z komputera stacjonarnego i monitora, uzyskujesz peryferia zwiększające komfort codziennej pracy, a nabywając podzespoły komputerowe biorące udział w akcji, dostajesz sprzęt, który pozwoli uwolnić pełny potencjał zakupionych podzespołów.

Wybrane przez MSI urządzenia peryferyjne to idealnie dopełnienie nowego komputera, pozwalające utrzymać jednorodny styl i estetykę PC, a do tego gwarancja, optymalizowanej pracy i wydajności.

Nigdy nie mów nigdy

Dzięki drugiej promocji MSI, czyli „Nigdy nie mów nigdy”, kupując zestaw składający się z obudowy PC i zasilacza, otrzymasz kod doładowujący do portfela w serwisie Steam o wartości 40 USD, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się większą liczbą gier na swoim nowym komputerze.

msi-nigdy-nie-mow-nigdy

Proces odbierania nagrody wygląda tutaj bardzo podobnie. Aby wziąć udział w akcji, należy zakupić zestaw objęty promocją od 20 czerwca do 31 lipca, zachować rachunek, a następnie zarejestrować go na stronie promocje.msi.com.

Kwalifikujące się zestawy to obudowa MPG GUNGNIR 110R WHITE + zasilacz MPG A750GF WHITE, a także MPG GUNGNIR 110R + MPG A750GF, MPG VELOX 100R + MPG A850GF oraz MPG VELOX 100P AIRFLOW + MPG A1000G .

Korzystaliście już z tej promocji MSI, a może jakiejś innej? Koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

msi ge66 dragonshield Unikalny laptop gamingowy MSI GE66 Dragonshield już dostępny w Polsce
Do sprzedaży w Polsce trafił właśnie nietypowy laptop gamingowy MSI GE66 Dragonshield, wyróżniający się unikalnym designem i świetnymi parametrami, a także niemałą jak na polskie
lenovo y540 Laptopy gamingowe do 5000 zł w 2021 roku
Komputery czy konsole? Jeśli komputery to dobrze trafiłeś. Chcesz żeby Twój sprzęt dał radę nowym grom przez kilka lat i nie martwić się, że kolejna
msi MSI zapowiedziało nowe laptopy – ucieszą się fani mocnych maszyn i japońskich klimatów
Potężne podzespoły, niesamowite wrażenia wizualne i mnogość dostępnych opcji – brzmi znajomo? Tak, to znowu ten moment, a więc MSI zapowiedziało swoje nowe laptopy, w
Udostępnij

Administrator

Redaktor naczelna TechPolska od 2019 roku. W przerwach między nabijaniem kolejnych setek godzin w Genshin Impact recenzuje każdy kawałek elektroniki, który wpadnie jej w ręce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *