PREMIERA – Najnowszy Xiaomi ROIDMI 3S ze zniżką 24%

Po prawie dwóch latach powszechnie znany, chiński producent sprzętu elektronicznego Xiaomi wypuszcza na rynek odświeżoną wersję urządzenia ROIDMI. Chociaż jego nazwa z pewnością dla wielu kojarzy się z serią smartfonów oferowanych również przez tego producenta ROIDMI to sprzęt przeznaczony stricte do wyposażenia naszych samochodów. 

Jeśli podobnie jak ja nie możecie pozwolić sobie na nowy, bogato wyposażony samochód a jednocześnie zależy Wam na odtwarzaniu muzyki z własnego urządzenia Bluetooth to wspomniany w tytule sprzęt od Xiaomi jest właśnie dla Was. Transmiter FM oraz ładowarka w jednym sprawia, że aby odtwarzać utwory z własnego telefonu nie potrzebujecie nawet zmieniać starego radia (no chyba że nie obsługuje fal FM).

ROIDMI 3S po połączeniu z telefonem poprzez Bluetooth odpowiada za propagacje sygnału radiowego, który później odbierać może Twoje radio. W rezultacie otrzymujemy prywatną stację radiową na której usłyszymy tylko te utwory jakie lubimy i co najważniejsze bez irytujących reklam. Dodatkowo nie musimy się martwić o spadki baterii naszych urządzeń do odtwarzania muzyki. Dzięki wyposażeniu transmitera w dwa gniazdka USB o maksymalnym prądzie ładowania 2,4A szybko doładujecie swoje urządzenia podczas jazdy nawet w samochodach które wyprodukowane zostały zanim o standardzie USB zaczęto w ogóle myśleć.

 

 

Najnowszy Xiaomi ROIDMI 3S dostępny jest obecnie w sklepie GearBest w cenie 14,99$ co jest wynikiem zastosowania 24% obniżki ceny z okazji premiery tego urządzenia.

 

 

 

PREMIERA – Najnowszy Xiaomi ROIDMI 3S ze zniżką 24%
Oceń ten post!

0 Komentarzy

Zostaw komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password