Niecodzienny widok, który zaskoczył pasażerów jednego z samolotów pasażerskich przelatujących w pobliżu wiednia podbija właśnie internet. Przedstawia on trąbę powietrzną szalejącą z prędkością dochodzącą do 180 km/h!

Zjawisko jest wynikiem potężnego frontu atmosferycznego, który wczoraj tj. 10 lipca 2017 roku nawiedził środkową Europę. Burze z gradem i silnymi podmuchami wiatru pojawiły się nie tylko nad Austrią, ale również w Polsce.

Autorem zdjęcia, które krąży po internecie jest Olga Bystrina. Jej samolot przelatywał wówczas w pobliżu Wiednia blisko trąby powietrznej, która jednak nie stanowiła dla niej i lecących razem z nią pasażerów bezpośredniego zagrożenia. Wszyscy, więc bez strachu o własne życie mogli z fascynacją przyglądać się temu niecodziennemu zjawisku.

WARTO PRZECZYTAĆ:

Talos Principle 2 DLC Talos Principle 2 niespodziewanie otrzymał DLC!
Kurz nie zdążył jeszcze porządnie opaść po premierze drugiej części tej gry logicznej, a Croteam już ponownie zaskoczył! Już od piątku możemy rozwiązywać nowe zagadki.
Elon Musk zablokuje iPhone'y Elon Musk nienawidzi iPhone’ów! Grozi, że zbanuje je w swoich firmach
Przywykliśmy już do tego, że jeden z najbogatszych ludzi świata co chwilę znajduje się w centrum zamieszania. Tym razem Elon Musk mocno się zdenerwował po
czaty grupowe w Messengerze Czaty grupowe na Messengerze z ogromną zmianą
W Messengerze pojawiła się nowa usługa. Stało się to dość niespodziewanie, ponieważ Meta nawet jej nie zapowiedziała. Od teraz użytkownicy mogą tworzyć ogromne czaty grupowe
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *