Premiera Resident Evil Village zbliża się coraz większymi krokami (będzie miała miejsce już 27 maja 2021 roku), więc deweloper nasila działania promocyjne. Właśnie ogłoszono daty, w których będzie można zagrać w nowe demo, wypuszczono też m.in. kolejny trailer fabularny.

Demo Resident Evil Villagejuż od 18 kwietnia, ale nie dla wszystkich

Nowe demo Resident Evil Village w pierwszej kolejności będzie udostępnione posiadaczom konsol Sony, a więc PS4 i PS5. Niestety, godziny, w których demo będzie dostępne, nie są optymalne dla polskich graczy.

Zagrać będzie można 18 kwietnia, od 2 w nocy naszego czasu do 10 rano tego samego dnia. Jeśli ktoś ten termin przegapił lub będzie chciał zagrać ponownie, druga okazja pojawi się 25 kwietnia, również od 2 w nocy do 10 rano.

Z kolei od 2 do 10 rano w dniu 2 maja zagrać będą mogli w to demu już wszyscy, niezależnie od platformy, a więc posiadacze konsol Sony, a także PC-tów, Xboxów One oraz Xboxów Series X.

Oto zwiastun nowego dema:

Demo to nie wszystko – ogłoszono także m.in. serial animowany

Informacja o nowym demo nie pojawiła się znikąd. Została ona ujawniona podczas wydarzenia Resident Evil Showcase, które opływało w wieści o kolejnych przedsięwzięciach firmy. Poza kolejną wersją demonstracyjną ujawniono także nowy zwiastun fabularny, który możecie obejrzeć poniżej:

Miłośnicy serii Resident Evil, którzy lubią gry VR, zapewne ucieszą się, że w tym roku Resident Evil 4 pojawi się w wersji VR na gogle Oculus Quest 2.

Fanów gry Dead by Daylight może za to zaciekawić fakt, że w czerwcu w tym tytule pojawi się rozdział fabularny zainspirowany właśnie Resident Evil Village. Oto jego teaser:

Spośród innych ciekawych informacji można wymienić choćby to, że jeszcze w tym roku, a konkretnie w lipcu, będziemy mogli obejrzeć na Netflixie serial animowany Resident Evil: Infinite Darkness (w naszym kraju występujący ponad nazwą Resident Evil: Wieczny Mrok).

Planujecie zagrać w to demo? Koniecznie dajcie znać w komentarzach! Nie da się ukryć, że godziny nie sprzyjają graczom z naszej strefy czasowej…

WARTO PRZECZYTAĆ:

Unibot spada, a Bitbot staje się kolejnym wielkim krypto w 2024 roku
Unibot, pionier na rynku botów do handlu na Telegramie, ostatnio osłabł. Po napotkaniu wielu problemów niemal powrócił on do swojej pierwotnej ceny ofertowej. Chociaż sytuacja
para odbierajaca klucz do mieszkania Dlaczego warto korzystać z usług doradcy kredytowego przy wyborze kredytu hipotecznego we Wrocławiu?
Zakup nieruchomości, zwłaszcza za pomocą kredytu hipotecznego, jest jedną z najważniejszych decyzji finansowych w życiu wielu osób. Proces ten może być skomplikowany, a zrozumienie wszystkich
Jaki powinien być laptop do częstych podróży służbowych?
Parametry sprzętu decydują o wydajności pracy w każdej firmie. Nie inaczej jest w przypadku laptopa, dzięki któremu można efektywnie wykorzystać godziny spędzone w służbowej podróży.
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *