Respawn Entertainment pracuje nad nową grą FPS w uniwersum Apex Legends. Nowy projekt ma się skupiać na trybie dla jednego gracza.

Informacje pochodzą bezpośrednio ze strony internetowej studia, gdzie pojawiły się zdradzające nieco szczegółów ogłoszenia o pracę.

Poszukiwani są deweloperzy do nowego projektu w świecie Apex Legends, którzy będą pracować „nad szeroką gamą systemów kolizji, fizyki czy audio”. Z innego ogłoszenia dowiadujemy się, że zatrudniona osoba będzie współtworzyć „zupełnie nową przygodę przeznaczoną dla jednego gracza”.

Czym dokładnie będzie nowy projekt, tego obecnie nie wiadomo. Możliwe jednak, że studio chce stworzyć fabularną strzelankę rozszerzającą już i tak bogaty w zawartość świat Apex Legends. Nie można również wykluczyć prac nad kolejną częścią serii Titanfall, wszak należy ona do tego samego uniwersum.

Już w ubiegłym roku pojawiały się doniesienia, że Respawn pracuje nad nową grą single-player. Nie wiadomo jednak, czy najnowsze informacje dotyczą tego samego projektu.

Udostępnij

Administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *