The Sims 4 nie jest grą, która kojarzy się z e-sportem czy wyzwaniami. Nie jest też grą najnowszą, jako, że jej premiera miała miejsce w 2014 roku (aczkolwiek tytuł jest ciągle wspierany i wciąż wychodzą nowe dodatki i rozszerzenia). Tym ciekawsze jest, że niedługo otrzyma… własne reality show. Główną nagrodą będzie 100 tysięcy dolarów.

Zawodnicy będą musieli ukończyć wyzwania w określonym czasie

Program będzie nosił nazwę The Sims Spark’d. Jak łatwo się domyślić, zawodnicy biorący udział w programie będą musieli ukończyć różnego rodzaju wyzwania (stworzenie określonej postaci, zbudowanie domu w danym typie i inne). Cały czas będą obserwować ich kamery, będą także znajdowali się pod presją czasu. Zawodnikami nie będą przypadkowe osoby, a w dużej mierze różnego rodzaju twórcy i YouTuberzy znani z sympatii dla The Sims 4, tacy jak Doctor Ashley czy Xmiramira.

Kiedy zegar wybije 0, efekty ich pracy będą ocenione przez sędziów. Jakie kwalifikacje będą mieli ci eksperci? Kelsey Impicciche jest YouTuberką znaną z nagrań z The Sims 4, Tayla Parx jest piosenkarką i autorką tekstów, a Dave Miokte jest producentem gier komputerowych pracującym dla odpowiedzialnego za Simsy Maxisa. Zawodnik, który otrzyma od nich najwyższe noty, wygra 100 tysięcy dolarów.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny trailer programu.

Początek w przyszłym tygodniu, można też zawalczyć o udział w programie

Pierwszy odcinek programu pojawi się już w przyszłym tygodniu, a konkretnie 17 lipca 2020 roku, ostatni zaś 7 sierpnia. Odcinki będą emitowane na kanale TBS, ale w każdy poniedziałek będą także pojawiać się na YouTube, na kanale Buzzfed Multiplayer.

Również 17 lipca zaczyna się The Spark’d Challenge Program, w ramach którego można wygrać uczestnictwo w przyszłym sezonie programu. W jego ramach EA przygotowało dla graczy wyzwania w The Sims 4, na modłę tych, z którymi będą zmagać się zawodnicy.

Podoba wam się ten pomysł? Myślicie, że ma on szansę zdobyć popularność? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Udostępnij

Administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *