The Sims 4 nie jest grą, która kojarzy się z e-sportem czy wyzwaniami. Nie jest też grą najnowszą, jako, że jej premiera miała miejsce w 2014 roku (aczkolwiek tytuł jest ciągle wspierany i wciąż wychodzą nowe dodatki i rozszerzenia). Tym ciekawsze jest, że niedługo otrzyma… własne reality show. Główną nagrodą będzie 100 tysięcy dolarów.

Zawodnicy będą musieli ukończyć wyzwania w określonym czasie

Program będzie nosił nazwę The Sims Spark’d. Jak łatwo się domyślić, zawodnicy biorący udział w programie będą musieli ukończyć różnego rodzaju wyzwania (stworzenie określonej postaci, zbudowanie domu w danym typie i inne). Cały czas będą obserwować ich kamery, będą także znajdowali się pod presją czasu. Zawodnikami nie będą przypadkowe osoby, a w dużej mierze różnego rodzaju twórcy i YouTuberzy znani z sympatii dla The Sims 4, tacy jak Doctor Ashley czy Xmiramira.

Kiedy zegar wybije 0, efekty ich pracy będą ocenione przez sędziów. Jakie kwalifikacje będą mieli ci eksperci? Kelsey Impicciche jest YouTuberką znaną z nagrań z The Sims 4, Tayla Parx jest piosenkarką i autorką tekstów, a Dave Miokte jest producentem gier komputerowych pracującym dla odpowiedzialnego za Simsy Maxisa. Zawodnik, który otrzyma od nich najwyższe noty, wygra 100 tysięcy dolarów.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny trailer programu.

Początek w przyszłym tygodniu, można też zawalczyć o udział w programie

Pierwszy odcinek programu pojawi się już w przyszłym tygodniu, a konkretnie 17 lipca 2020 roku, ostatni zaś 7 sierpnia. Odcinki będą emitowane na kanale TBS, ale w każdy poniedziałek będą także pojawiać się na YouTube, na kanale Buzzfed Multiplayer.

Również 17 lipca zaczyna się The Spark’d Challenge Program, w ramach którego można wygrać uczestnictwo w przyszłym sezonie programu. W jego ramach EA przygotowało dla graczy wyzwania w The Sims 4, na modłę tych, z którymi będą zmagać się zawodnicy.

Podoba wam się ten pomysł? Myślicie, że ma on szansę zdobyć popularność? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

Najlepsza gra wędkarska – ranking
Granie to nie tylko odwiedzanie światów fantasy, to nie tylko możliwość wirtualnej rozrywki na nierealne sposoby. To też całe grono symulatorów, które pozwalają nam przeżyć
the sims 4 The Sims 4 dostanie pakiet rozgrywki inspirowany Star Wars, gracze są niezadowoleni
EA ledwo zdążyło ogłosić nowy pakiet rozgrywki do The Sims 4, inspirowany Star Wars, a już zdążyło się to spotkać ze zdecydowaną reakcją graczy. Reakcją
jak wpisać kody do the sims 4 Jak wpisać kody do The Sims 4?
The Sims 4 i ogółem seria The Sims to gry bardzo popularne wśród różnorakich grup graczy. Niemal od początku istnienia tego cyklu gier symulacyjnych wielu
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *