EA ledwo zdążyło ogłosić nowy pakiet rozgrywki do The Sims 4, inspirowany Star Wars, a już zdążyło się to spotkać ze zdecydowaną reakcją graczy. Reakcją w dużej mierze negatywną – gracze twierdzą, że firma powinna skupić się na zupełnie innych elementach, a taki pakiet jest po prostu niepotrzebny.

Wyprawa na Batuu zadebiutuje już we wrześniu

Nowy dodatek do The Sims 4 będzie nosił tytuł “Wyprawa na Batuu”, a jego premiera odbędzie się już 8 września 2020 roku. W jego ramach gracze otrzymają cały szereg nowych strojów i przedmiotów inspirowanych Star Wars.

Warto wskazać, że będzie to pakiet rozgrywki, tak jak na przykład Wampiry, Kraina magii czy Ucieczka w plener. Nie będzie to pełnowymiarowy dodatek, tak jak na przykład Psy i koty, Cztery pory roku czy Zostań gwiazdą. Nie należy więc spodziewać się żadnych rewolucyjnych zmian i nowości w rozgrywce.

Nie zabraknie mieczy świetlnych, stormtrooperów, R2D2, legendarnych statków kosmicznych (m.in. X-Winga) i wielu, wielu innych, będzie też między innymi strój Rey. Wszystko to możecie zobaczyć na wypuszczonym przez EA trailerze.

Gracze są, lekko mówiąc, niezadowoleni

Powyższy trailer ma w chwili pisania artykułu 24 tysiące “łapek w górę”…. i 47 tysięcy “łapek w dół”. Gracze w dużej mierze twierdzą że jest on po prostu niepotrzebny, a EA powinno skupić się na tworzeniu pełnowymiarowych gier z uniwersum Star Wars, zamiast wyciskać ostatnie soki z licencji.

Do najczęściej oferowanych sugestii należy dodanie pakietów rozgrywki skupiających się na aktywności dzieci w szkole, gracze są także zainteresowani m.in. rolnictwem, prowadzeniem hotelu czy sterowaniem samochodami. Można spotkać również prośby o więcej nowych światów (i różnorodności w nich), więcej opcji związanych ze ślubami, czy dodaniem do gry trybu średniowiecza.

Fakt, że w ankiecie przeprowadzonej przez Digital Spy pomysł na pakiet rozgrywki ze Star Wars zajął ostatnie, 21 miejsce, mówi sam za siebie. Nie sposób nie oprzeć się wrażeniu, że EA powinno poprzestać na dodaniu do gry Baby Yody (co miało miejsce w grudniu zeszłego roku) i zająć się zupełnie inną tematyką.

Co Wy o tym wszystkim sądzicie? Jesteście zadowoleni z pakietu rozgrywki ze Star Wars, czy wolelibyście coś innego? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *