Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Korzystasz z telefonu na kartę? Jeżeli wielokrotnie zdarzyło Ci się zapomnieć o nadchodzącej płatności za wybraną ofertę, wypróbuj Autodoładowanie. Dzięki niemu będziesz mieć pewność, że zawartość salda pozwoli na przedłużenie ważności konta, niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdujesz. Dowiedz się, jak doładować konto Orange i postaw na wygodę dzięki automatycznym płatnościom.

Oferta na kartę w Orange – jak doładować konto?

Sposobów na przedłużenie ważności konta w Orange na kartę jest wiele – możesz tego dokonać m.in. za pośrednictwem aplikacji Mój Orange, kupując zdrapkę lub korzystając z przeglądarki internetowej. Jednak jeżeli męczą Cię comiesięczne płatności związane z wybraną ofertą, postaw na Autodoładowanie. To wygodna usługa, którą możesz aktywować bezpłatnie – z jej pomocą Twoje konto zostanie automatycznie doładowane, gdy zgromadzone środki spadną poniżej ustalonego poziomu.

Jak skorzystać z Autodoładowania w Orange? To proste – wystarczy, że wykonasz kilka kroków. Na początku należy zalogować się na konto Orange i znaleźć usługę automatycznego doładowania. Kolejny krok polega na podaniu numeru telefonu, którego ma dotyczyć usługa, a następnie wyboru kwoty Autodoładowania i minimalnego salda. Na koniec dodaj kartę płatniczą, z której pobierzemy środki i gotowe. Po udanej aktywacji otrzymasz wiadomość e-mail z informacją o włączeniu automatycznego doładowania.

Zapominasz o regularnym doładowywaniu konta na kartę? A może zależy Ci na wygodzie? Wypróbuj Autodoładowanie w Orange i postaw na automatyczne płatności za wybraną ofertę. Sprawdź: https://doladowania.orange.pl/auto-doladowanie

Autodoładowanie Orange – dlaczego warto skorzystać z usługi?

Dzięki usłudze Autodoładowania w Orange z łatwością zapanujesz nad płatnościami związanymi z wybraną ofertą na kartę. Środki z Twojego konta będą pobierane zawsze w takiej samej kwocie – zgodnie z Twoimi ustawieniami.

Dlaczego warto skorzystać z automatycznego doładowania? Oto kilka najważniejszych cech Autodoładowania Orange:

1.Jak doładować konto w Orange w większej kwocie? Ustal nowe limity

Jeżeli zdecydujesz się na Autodoładowanie Orange, w każdej chwili możesz zmienić wysokość dotychczas pobieranych środków. Wystarczy, że dokonasz edycji danych i zwiększysz ustalone limity dotyczące minimalnego salda oraz wysokości doładowania wybranej oferty na kartę.

2.Autodoładowanie Orange – szybka rezygnacja z usługi

Chcesz tymczasowo zrezygnować z Autodoładowania? Zaloguj się na konto Orange, a następnie usuń  listy aktywowanych usług dodatkowych opcję automatycznego doładowania. Pamiętaj – od tego momentu będziesz musiał dokonywać płatności samodzielnie, a ważność konta nie przedłuży się samoczynnie.

3.Zatrzymaj doładowanie konta w Orange za pomocą SMS-a

Jeżeli zależy Ci na tym, aby zatrzymać tymczasowo przekazywanie środków na konto Orange, wystarczy wysłać SMS-a. To proste – zaraz po otrzymaniu wiadomości tekstowej o planowanym doładowaniu, należy w odpowiedzi przesłać SMS-a o treści „nie”. Autodoładowanie zostanie wstrzymane na 24 godziny, a saldo karty płatniczej pozostanie bez zmian.

Autodoładowanie to połączenie wygody i przezorności – aktywując usługę, będziesz mieć pewność, że na Twoim koncie zawsze będą znajdować się środki np. potrzebne do wykonania połączenia. Postaw na automatyczne doładowania i zapomnij o konieczności regularnego przedłużania ważności konta dzięki ofercie Orange na kartę.

Artykuł sponsorowany.

Share:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.