Szturm rynków europejskich w wykonaniu chińskiego producenta sprzętu elektronicznego Xiaomi trwa w najlepsze. Nie tak dawno przedstawił on swój odpowiednik dla komputerów marki Apple o nazwie Mi Notebook Pro. Wysokiej jakości, z topową specyfikacją ultrabook dostępny jest jeszcze przez 3 dni w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Poprzez serwis GearBest nabyć możemy go bowiem za kwotę 999$. 

 

Najnowszy komputer Xiaomi wyposażony został w czterordzeniowy procesor Intel Core i7 8550U pracujący z taktowaniem od 1.8 do 4GHz. Za renderowanie grafiki odpowiedzialny jest dedykowany układ graficzny Nvidia GeForce MX150. Producent nie zapomniał o umieszczeniu odpowiedniej ilości pamięci RAM DDR4 w rozmiarze 8GB, na dane użytkownika przewidziano zaś nośnik SSD o pojemności 256GB. Wyświetlacz stanowi 15,6″ matryca IPS pracująca z natywną rozdzielczością 1920×1080 pikseli.

 

 

Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 10. W kwestii dodatkowego wyposażenia warto wspomnieć o zainstalowanym czytniku linii papilarnych, Wi-Fi pracującym w trybie “ac” na paśmie 5GHz oraz podświetlanej klawiaturze.

Problemem nie będzie również obsługa urządzeń peryferyjnych. Mi Notebook Pro posiada wbudowany slot na karty SD, gniazdo HDMI a także dwa porty USB co ciekawe w nowoczesnym standardzie C. Ultrabook posiada akumulator litowo-jonowy o pojemności 8000mAh, który jak deklaruje producent wystarczy mu na 7 do 8 godzin pracy. Czas pełnego ładowania ogniwa specyfikacja określa natomiast jako 1 do 2 godzin.

 

 

Tylko do 18 marca na stronie GearBest opisywany Mi Notebook Pro można nabyć prawie 150 dolarów taniej. Aby to zrobić skorzystać należy ze specjalnego kodu rabatowego GBPRN1888. Istotnym jest fakt, iż promocja dotyczy modeli wysyłanych z magazynu G-W-4 zlokalizowanego w Polsce. W związku z tym wysyłka trwa tylko kilka dni a gwarancja realizowana jest już standardowo na terenie naszego kraju.

> SPRAWDŹ OFERTĘ <

 

 

 

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *