Budda znacząco pobił rekord Sylwestra Wardęgi. Chodzi o rekord w liczbie osób na streamie. W niedzielę (14.07.24) Budda zorganizował finał loterii, w której można było wygrać cenne nagrody, w tym 7 drogich samochodów. Transmisja przyciągnęła ponad 650 tys. osób.

Do wygrania były auta za 2,5 mln zł

Budda, a właściwie Kamil Labudda to 24-letni twórca internetowy. Pojawił się na YouTubie w 2019 roku, dodając na portalu filmy z samochodami i sportami motorowymi w roli głównej. Te bardzo szybko zostały polubione przez internautów. Aktualnie jego kanał w tym serwisie ma aż 2,13 mln subskrypcji. Choć warto wiedzieć, że YouTuber zaczynał swoje działania w sieci od założenia konta na Instagramie.

Nie da się jednak ukryć, że najbardziej znany jest z tego, że chętnie angażuje się w rozmaite zbiórki charytatywne. Dwa lata temu wrzucił do puszki jednego z wolontariuszy 50 tys. zł, a innym razem podrzucił pod dom dziecka kufer, w którym było 100 tys. złotych i słodycze (zrobił to anonimowo, a tożsamość darczyńcy namierzyły media).

Teraz zorganizował loterię. Od początku twierdził, że będzie ona największą akcją na polskim YouTubie. Aby wziąć w niej udział, trzeba było kupić dowolnego e-booka Backstrage i zostawić swój numer telefonu. A później wszystko miało zależeć od szczęścia. Ci, którzy zdecydowali się wziąć udział, otrzymali losy loteryjne. Ich ilość zależała od ceny książki (1 los to koszt 39 zł, z kolei 10 – 199 zł).

Do wygrania były nagrody warte łącznie prawie 2,5 mln zł. Biorący udział w loterii mogli zdobyć nie tylko drogie samochody, ale także iPhony 15, PlayStation 5 czy laptopy Acer Nitro.

Budda z ogromną widownią podczas niedzielnego streama

Chyba nikt się nie spodziewał, że loteria zorganizowana przez Buddę będzie cieszyła się tak dużym zainteresowaniem. W szczytowym momencie liczba widzów dochodziła nawet do 696 tysięcy osób. Nie ma tutaj żadnych wątpliwości – to rekord polskiego Internetu.

Dodajmy jeszcze, że duża liczba oglądających utrzymała się kilka godzin, co sprawia, że jest to naprawdę niesamowite osiągnięcie. Tym samym pobił rekord, jaki w ubiegłym roku udało się pobić Sylwestrowi Wardędze. W chwili pisania tego newsa nagranie w serwisie YouTube ma 5 619 799 wyświetleń.

Co myślicie o tym wszystkim? Braliście udział w loterii? Dajcie nam znać w komentarzach!

Źródło obrazka wyróżniającego: Budda. TV (YouTube)

WARTO PRZECZYTAĆ:

Jak powinna wyglądać nowoczesna strona internetowa?
Masz zaledwie 3 sekundy na to, żeby zatrzymać użytkowników na swojej stronie internetowej. Jak to zrobić? Kluczowe znaczenie ma projekt witryny – przejrzysty, zgodny z
Pozycjonowanie witryn internetowych – efektywne pozycjonowanie SEO dla Twojego biznesu
Efektywne pozycjonowanie stron internetowych jest kluczowym elementem sukcesu online Twojej działalności. Inwestując w SEO, zwiększasz szanse na zwiększenie widoczności w wynikach wyszukiwarek oraz przyciągnięcie większej
Nielimitowany internet mobilny na kilka urządzeń w Orange Flex
Nie wyobrażasz sobie życia bez dużego pakietu internetu w telefonie? Nie Ty jedyny! Jednak wykupione GB mogą się szybko skurczyć, jeżeli korzystasz z nich nie
Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *