Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Fani marki LEGO zapewne kojarzą program LEGO Ideas, który pozwala zgłaszać pomysły na nowe zastawy klocków. Jeśli wystarczająca ilość osób poprze dany pomysł, jest szansa, że zostanie on wprowadzony w życie. Tak też stało się tym razem – firma ogłosiła, że stworzy zestaw LEGO Sonic, zainspirowany pomysłem 24-letniej fanki.

Zestaw był inspirowany poziom Green Hill Zone z gry Sonic Mania

Projekt stworzyła 24-letnia fanka LEGO Viv Grannell z Wielkiej Brytanii. Jej pomysł poparło ponad 10 000 osób za pośrednictwem wspomnianego programu LEGO Ideas. Został on zaprojektowany na podstawie poziomu Green Hill Zone z platformówki Sonic Mania, wydanej w 2017 roku.

Byłam zaangażowana w świat Sonica przez niemal całe moje życie, i tak świetnie pasuje on do świata LEGO, że spędziłam około rok pozyskując wsparcie, aby to [stworzenie zestawu LEGO Sonic – przyp. redakcji.] się udało – Viv Grannell

Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądał koncept Viv, ale należy pamiętać, że ostateczny produkt może wyglądać nieco (lub zupełnie) inaczej. Zestaw LEGO Sonic jest aktualnie w fazie rozwoju produktu i ciężko przewidzieć, w jakiej dokładnie formie trafi on na półki sklepowe (czy ile będzie kosztował).

lego sonic projekt
Źródło: LEGO

W 2021 roku Sonic obchodzi 30 urodziny

Ciężko o lepszy moment na wypuszczenie zestawu LEGO Sonic niż 2021 rok. Warto bowiem pamiętać, że w tym roku (a konkretnie w czerwcu) seria obchodzi swoje 30 urodziny. Zestaw LEGO to zapewne nie jedyny as, jakiego Sega ma na tę okazję w rękawie.

Wiemy też, że jest w produkty animowany serial 3D o Sonicu, który pojawi się na Netflixie, aczkolwiek prawdopodobnie ominie on okrągłą rocznicę serii i trafi do tego serwisu streamingowego dopiero w 2022 roku.

Podoba Wam się pomysł na zestaw LEGO inspirowany Sonicem? Planujecie go kupić, kiedy trafi do sklepów? Koniecznie dajcie znać w komentarzach! A jeśli chcielibyście zagłosować na jakiś inny projekt lub stworzyć własny, koniecznie odwiedźcie portal LEGO Ideas.

Share:

administrator, bbp_keymaster

TechPolska - Zespół, który tworzy naszą stronę składa się głównie z młodych amantów rozwiązań technologicznych oraz informatyki. W swoich treściach stawiamy przede wszystkim na obiektywność i rzetelność, co niejednokrotnie zostało docenione przez naszych czytelników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *