Podczas trwających targów CES 2024 został przedstawiony telewizor kosztujący prawie 800 tys. zł! Wygląda naprawdę nieźle, tylko czy kogoś będzie na niego stać?

137-calowy telewizor dla bogatych

Nowe mieszkanie, a może nowy telewizor? Taki dylemat mogą mieć już niebawem najbogatsi. Informowaliśmy już, że podczas targów CES 2024 LG pokazało nowe, przezroczyste telewizory. Teraz C Seed, mało znana firma, a właściwie niszowy producent, pokazał kolejne nowości z segmentu telewizorów.

C Seed to firma produkująca bardzo drogie i niestandardowe telewizory, na których zakup mogą pozwolić sobie właściwie tylko najbogatsi. CES 2024 był dla niej okazją do zaprezentowania najnowszego sprzętu, którym jest telewizor o oznaczeniu N1. Sprzęt ten ma mieć przekątną 137 cali.

Można również go składać „na cztery” podobnie jak obrus, gdy ten nie jest używany. Po złożeniu N1 wygląda jak… wytrzymała, metalowa ławka. Producent zaznacza, że wykorzystuje własny system adaptacyjnej kalibracji szczelin, przez co sekcje składanego ekranu pozostają niezauważalne.

c seed telewizor
Źródło: C Seed

Prawie 800 tys. zł trzeba zapłacić za najnowszy telewizor

Za gigantyczny telewizor w wariancie 137 cali trzeba zapłacić 200 tys. dolarów, czyli około 795 tys. zł. Z ciekawostek warto wiedzieć, że C Seed jest zdania, że ten wielki ekran o rozdzielczości 4K jest w stanie osiągnąć maksymalną jasność 4000 nitów, z HDR i ogromną gamą kolorów.

Firma przygotowała również nieco mniejsze i większe telewizory – ponoć w ofercie ma być dostępna również wersja 103-calowa (za 110 tys. dolarów) i 165-calowa (za 300 tysięcy dolarów). Każdy sprzęt jest tworzony na zamówienie, a na jego odbiór trzeba poczekać nawet pół roku!

Warto wiedzieć, że telewizory nie trafiają do niezależnych testów, więc jest to po prostu zakup w ciemno. Co myślicie o tym sprzęcie? Czy faktycznie jest wart swojej ceny? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło obrazka wyróżniającego: C Seed

WARTO PRZECZYTAĆ:

nintendo switch Nintendo Switch – jak podłączyć do laptopa i telewizora 
Nintendo Switch to popularna konsola do gier, która umożliwia graczom korzystanie z ulubionych gier w podróży. Urządzenie to jest niewielkie i mobilne, nic więc dziwnego,
lg przezroczysty telewizor LG zaprezentowało przezroczysty telewizor podczas CES 2024 . Robi wrażenie
Czegoś takiego na pewno jeszcze nie było. Podczas trwających targów CES 2024 LG pokazało przezroczysty, bezprzewodowy telewizor. Trzeba przyznać, że robi kapitalne wrażenie! LG Signature
samsung Samsung zapowiedział 110-calowy telewizor MicroLED
Nowy telewizor zapowiedziany przez Samsunga robi wrażenie. Ma 110 cali i wykorzystuje technologię MicroLED, której większość osób może nie kojarzyć, ponieważ dotychczas dostępna była tylko
Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *