Hulajnoga elektryczna to bardzo popularny środek transportu w mieście, który nie dość, że nie stoi w korkach, to jeszcze jest cichy i ekologiczny. Wśród wielu różnych hulajnóg dużą popularnością cieszą się hulajnogi trzykołowe elektryczne.

Dla kogo jest hulajnoga elektryczna trzykołowa?

Jeśli z jakiegoś powodu masz problem z utrzymaniem równowagi na normalnej hulajnodze lub odczuwasz lęki nawet od drobnych odchyleń od pionu, warto spróbować podparcia w trzech punktach. Hulajnoga elektryczna trzykołowa to świetny pomysł dla ludzi, którzy preferują stabilniejszą podróż: np. dla początkujących dorosłych lub dzieci.

Hulajnoga elektryczna trójkołowa cechy:

 • Większa stabilność.
 • Łatwiejsza nauka.
 • Miejsce na torby (z reguły).
 • Nie ustępuje niczym w osiągach od dwukołowych modeli.

Trójkołowe hulajnogi elektryczne są bardzo uniwersalne. Poza jeżdżeniem do pracy i dla przyjemności po mieście można na spokojnie jechać po zakupy. Wiele z nich wykorzystuje zwiększoną ilość miejsca na dodanie sensownej wielkości bagażnika na torby lub plecak z zakupami.

Hulajnoga elektryczna trójkołowa – przegląd

BILI BIKE 500 GINGER SHOXER – hulajnoga elektryczna trójkołowa dla dorosłych

BILI BIKE 500 GINGER SHOXER
Źródło: BILI BIKE

BILI BIKE 500 GINGER SHOXER to hulajnoga elektryczna trójkołowa dla dorosłych, która spełnia założenia wypisane we wstępie: jest stabilna, ma kosz na torbę, a do tego można usiąść na siodełku, czym ułatwi poruszanie się osobom starszym. Dwa koła z tyłu zapewnią komfort i stabilność przy wsiadaniu i zsiadaniu z pojazdu. W dodatku to hulajnoga elektryczna z siedzeniem!

Napędzana jest przez 500 W silnik, do hamowania używa hamulca bębnowego, a do oświetlenia ma lampę z przodu. Maksymalna prędkość mieści się między 25 km/h, a 35 km/h, a zasięg to nawet 60 km. Udźwignie do 150 kg, przy wadze własnej 43 kg (bez baterii). Można wybrać jeden z pięciu żywych kolorów.

Movino EASY GO – hulajnoga elektryczna trójkołowa dla dzieci

Movino EASY GO
Źródło: Movino

Movino EASY GO to hulajnoga elektryczna trójkołowa dla dzieci. Nie dość, że jest to świetna zabawka dla nawet najmłodszych dzieci, to jeszcze pomoże na zmęczenie dziecka: dzięki hulajnodze elektrycznej zawsze za tobą nadąży. Design też został zaprojektowany z myślą o dzieciach: w kółkach zostały wbudowane światełka LED, które świecą się, gdy hulajnoga jest w ruchu.

Hulajnoga ma dwa tryby jazdy: 6 km/h i 10 km/h, które możemy przełączać w zależności od wieku dziecka. Można na niej jeździć “normalnie”, czyli odpychając się nogą. Dzięki konstrukcji z trzema kołami jest bardzo stabilna, a jej waga to 3,6 kg. Udźwignie dzieci do 50 kg, jej zasięg to 5-7 km, a czas ładowania to 3-4 godziny.

Hulajnoga elektryczna trójkołowa dla dorosłych ALTERA

Hulajnoga elektryczna trójkołowa dla dorosłych ALTERA
Źródło: Altera

Hulajnoga elektryczna trójkołowa dla dorosłych ALTERA to pojazd, na którym możemy się poczuć jak na motorze, zresztą pojazd posiada homologację i możliwość zarejestrowania i poruszania się po drogach publicznych.

Jest zresztą przystosowany do jazdy w ruchu ulicznym:

 • Ma dwa lusterka.
 • Kierunkowskazy przednie.
 • Kierunkowskazy tylne.
 • Klakson.
 • 3-stopniowa skrzynia biegów.

W dodatku przy zakupie dostaniemy zestaw akcesoriów, w tym kask! Pełna lista:

 • Kask z osłoną termiczną.
 • Alufelgi.
 • Uchwyt na smartfona.
 • Kosz na zakupy.
 • Alarm.
 • Blokada.
 • Sakwa do zamontowania z przodu lub boku pojazdu.

Moc tej hulajnogi idzie w parze z designem. Moc szczytowa silnika to aż 4000 W, co przekłada się na maksymalną prędkość 45-48 km/h i zasięg 45 km przy wadze hulajnogi 60 kg. Do tego udźwignie aż 200 kg, a czas ładowania to tylko 6 godzin. Można wybrać też jeden z kilku kolorów. Co ciekawe, ta hulajnoga elektryczna trójkołowa łapie się na dofinansowanie z PFRON.

CYGGL Mini hulajnoga elektryczna trzykołowa dla dorosłych i dla dzieci

CYGGL Mini hulajnoga elektryczna trzykołowa
Źródło: CYGGL

CYGGL Mini hulajnoga elektryczna trzykołowa to zarówno hulajnoga elektryczna dla dorosłych, jak i dla dzieci. To bardzo schludny model, który stawia na klasyczny design, z różnicą w posiadaniu dwóch tylnych kół. Dzięki udźwigowi do 100 kg mogą nim jeździć nie tylko dzieci, ale również dorośli użytkownicy. Waga własna to 14 kg. Bezszczotkowy silnik o mocy 250 W pozwoli rozpędzić tę hulajnogę do 25 km/h.

Hulajnoga elektryczna trójkołowa – podsumowanie

Hulajnoga elektryczna trójkołowa to z jednej strony świetny pomysł, jeśli dwukołowa hulajnoga elektryczna dla dzieci to jeszcze za dużo dla twojego malucha. Z drugiej strony to świetny pomysł dla dorosłych, którzy z różnych powodów potrzebują czegoś bardziej stabilnego. Jeśli zastanawiasz się nad normalną dwukołową elektryczną, może pomóc ci w wyborze nasz ranking hulajnóg elektrycznych.

WARTO PRZECZYTAĆ:

hulajnoga elektryczna dla dorosłych Hulajnoga elektryczna dla dorosłych – jaką wybrać?
W przestrzeni miejskiej często można dostrzec nowoczesne pojazdy z napędem elektrycznym i nie chodzi tylko o rowery. Serca coraz większej liczby użytkowników podbijają hulajnogi elektryczne
ranking hulajnóg elektrycznych Ranking hulajnóg elektrycznych – zestawienie najlepszych modeli
Hulajnogi nie są już tylko zabawkami dla dzieci. Dziś stanowią pojazd wykorzystywany przez wielu dorosłych transportujący ich z domu do pracy, czy na zakupy i
hulajnoga elektryczna 40 km/h Hulajnoga elektryczna 40 km/h – jaką wybrać? Ranking najlepszych modeli
Hulajnogi elektryczne są obecnie niezwykle popularne. Na rynku można znaleźć więc dziesiątki różnych modeli. Jeżeli zastanawiasz się, jaka hulajnoga elektryczna 40 km/h będzie najlepsza –
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *