Badoo to popularny w wielu rejonach świata portal randkowy – korzystają z niego między innymi Polacy. Po pewnym czasie może się jednak okazać, że z jakiegoś powodu będzie trzeba się tej aplikacji pozbyć. Choćby dlatego, że zniechęcimy się do randkowania lub znajdziemy wreszcie upragnioną drugą połówkę i portal nie będzie nam już potrzebny. W takiej sytuacji często pojawia się pytanie: jak usunąć konto na Badoo?

Cały ten proces wyjaśnimy dla Was krok po kroku poniżej. Nie jest to trudne, ale też platforma nie stara się tej opcji szczególnie uwypuklać z oczywistych względów. Wystarczy jednak, że będziecie podążać za naszymi instrukcjami, a usuwanie konta Badoo nie powinno okazać się dla Was dużym wyzwaniem. Zapraszamy!

Jak usunąć konto na Badoo? Instrukcja krok po kroku

Jeśli chcesz wiedzieć, jak usunąć konto na Badoo, po prostu wykonaj następujące kroki, a nie powinno sprawić Ci to dużych trudności:

 1. Otwórz stronę Badoo i zaloguj się na swoje konto.
 2. Naciśnij na swoje imię, ulokowane w lewym górnym rogu ekranu.
 3. Przyciśnij ikonkę koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu.
 4. Wejdź w “Ustawienia”.
 5. Naciśnij na przycisk “Usuń konto” i potwierdź swoją decyzję.

Nie ma tutaj znaczenia to, czy interesuje nas, jak usunąć konto na Badoo iPhone 2021, czy posiadamy smartfon z Androidem. Proces wygląda dokładnie tak samo.

Podobnie, jak wiele serwisów społecznościowych, Badoo nie usuwa konta od razu, a daje użytkownikowi czas na przemyślenie swojej decyzji. W tym przypadku jest to 30 dni. Jeśli w tym czasie zalogujemy się na swoje konto, proces jego usuwania zostanie przerwany i zostanie ono przywrócone wraz ze wszystkimi danymi (zdjęciami, historią rozmów i tak dalej).

Dlatego też, jeśli chcemy usunąć konto na Badoo, należy uważać na to, aby przypadkiem się nie zalogować po wybraniu odpowiedniej opcji w ustawieniach. Po zleceniu usunięcia konta warto odinstalować aplikację Badoo na telefonie, aby omyłkowo do niej nie wejść. Więc klikamy Usuń konto i potwierdzamy decyzję, a potem usuwamy całą aplikację i nie musimy się już o nic martwić, bo po 30 dniach uda nam się skutecznie usunąć konto Badoo.

Usuwanie konta Badoo – podsumowanie

Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z powyższymi wskazówkami wiecie już doskonale, jak usunąć konto na Badoo. Warto to zrobić, jeśli już nie korzystacie z tego portalu i nie macie planów, aby do niego powrócić, ponieważ każde konto to potencjalna przestrzeń do ataku dla hakerów i złodziei tożsamości, a do tego to wyraźny ślad, który pozostawiamy po sobie w sieci. Warto więc usuwać niepotrzebne i nieaktywne konta, czy to na Badoo, czy w innych portalach.

Przy okazji chcielibyśmy wspomnieć, że poradnik dotyczący tego, jak usunąć profil na Badoo to nie jedyny tego typu artykuł, który dla Was przygotowaliśmy. Tłumaczyliśmy już między innymi, jak usunąć konto na TikToku, a także, jak usunąć konto na Twitterze. Opcje usuwania konta często są poukrywane głęboko w ustawieniach i nie jest wcale tak łatwo się do nich dostać, więc takie poradniki mogą okazać się przydatne. Dajcie znać, jeśli macie pomysły na kolejne tematy, które powinniśmy poruszyć!

Udostępnij

administrator

2 Comments

 • Mateusz, 18 października 2021 @ 18:57 Reply

  Chce usunąć konto

 • Pawel, 25 kwietnia 2023 @ 10:40 Reply

  Nic nie działa wg. waszej instrukcji. Po zalogowaniu imię nie znajduje się w lewym górnym rogu ale prawym. Mam aplikacje na iphonie. Po kliknięciu w imię nic się nie dzieje a kiedy klikam na koło zębate ustawień to nie ma opcji : usuń konto. O co chodzi ? Czy to jest legalne ze zapisać i zapłacić można w bardzo łatwy sposób a skontaktować się z działem obsługi jest prawie nie możliwe i rezygnacja jest skomplikowana ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *