Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Badoo to popularny w wielu rejonach świata portal randkowy – korzystają z niego między innymi Polacy. Po pewnym czasie może się jednak okazać, że z jakiegoś powodu będzie trzeba się tej aplikacji pozbyć. Choćby dlatego, że zniechęcimy się do randkowania lub znajdziemy wreszcie upragnioną drugą połówkę i portal nie będzie nam już potrzebny. W takiej sytuacji często pojawia się pytanie: jak usunąć konto na Badoo?

Cały ten proces wyjaśnimy dla Was krok po kroku poniżej. Nie jest to trudne, ale też platforma nie stara się tej opcji szczególnie uwypuklać z oczywistych względów. Wystarczy jednak, że będziecie podążać za naszymi instrukcjami, a usuwanie konta Badoo nie powinno okazać się dla Was dużym wyzwaniem. Zapraszamy!

Jak usunąć konto na Badoo? Instrukcja krok po kroku

Jeśli chcesz wiedzieć, jak usunąć konto na Badoo, po prostu wykonaj następujące kroki, a nie powinno sprawić Ci to dużych trudności:

  1. Otwórz Badoo i zaloguj się na swoje konto.
  2. Naciśnij na swoje imię, ulokowane w lewym górnym rogu ekranu.
  3. Przyciśnij ikonkę koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu.
  4. Wejdź w “Ustawienia”.
  5. Naciśnij na przycisk “Usuń konto” i potwierdź swoją decyzję.

Podobnie, jak wiele serwisów społecznościowych, Badoo nie usuwa konta od razu, a daje użytkownikowi czas na przemyślenie swojej decyzji. W tym przypadku jest to 30 dni. Jeśli w tym czasie zalogujemy się na swoje konto, proces jego usuwania zostanie przerwany i zostanie ono przywrócone wraz ze wszystkimi danymi (zdjęciami, historią rozmów i tak dalej).

Dlatego też, jeśli chcemy usunąć konto na Badoo, należy uważać na to, aby przypadkiem się nie zalogować po wybraniu odpowiedniej opcji w ustawieniach. Po zleceniu usunięcia konta warto odinstalować aplikację Badoo na telefonie, aby omyłkowo do niej nie wejść.

Usuwanie konta Badoo – podsumowanie

Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z powyższymi wskazówkami wiecie już doskonale, jak usunąć konto na Badoo. Warto to zrobić, jeśli już nie korzystacie z tego portalu i nie macie planów, aby do niego powrócić, ponieważ każde konto to potencjalna przestrzeń do ataku dla hakerów i złodziei tożsamości, a do tego to wyraźny ślad, który pozostawiamy po sobie w sieci. Warto więc usuwać niepotrzebne i nieaktywne konta, czy to na Badoo, czy w innych portalach.

Przy okazji chcielibyśmy wspomnieć, że to nie jedyny tego typu artykuł, który dla Was przygotowaliśmy. Tłumaczyliśmy już między innymi, jak usunąć konto na TikToku, a także, jak usunąć konto na Twitterze. Opcje usuwania konta często są poukrywane głęboko w ustawieniach i nie jest wcale tak łatwo się do nich dostać, więc takie poradniki mogą okazać się przydatne. Dajcie znać, jeśli macie pomysły na kolejne tematy, które powinniśmy poruszyć!

Share:

administrator, bbp_keymaster

TechPolska - Zespół, który tworzy naszą stronę składa się głównie z młodych amantów rozwiązań technologicznych oraz informatyki. W swoich treściach stawiamy przede wszystkim na obiektywność i rzetelność, co niejednokrotnie zostało docenione przez naszych czytelników.

1 Comment

  • Mateusz, 18 października 2021 @ 18:57 Reply

    Chce usunąć konto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *