Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Możliwość zakładania grup w komunikatorach to świetna funkcja – pozwala ona z łatwością komunikować się ze sobą grupie znajomych, współpracowników czy osób zrzeszonych w jakiejś organizacji. W tym artykule chcielibyśmy wyjaśnić Wam, jak utworzyć grupę na Messengerze, bowiem komunikator Facebooka cieszy się w Polsce ogromną popularnością.

W dalszej części tego poradnika dowiecie się nie tylko, jak założyć grupę na Messengerze, ale także jak zmienić jej nazwę, dodać do niej kolejnych członków i spersonalizować ją na różne sposoby. Zapraszamy!

Jak utworzyć grupę na Messengerze? To proste!

Tworzenie grupy Messenger jest bardzo proste i powinno zająć Ci zaledwie kilka chwil. W pierwszej kolejności musisz otworzyć aplikację Messenger i zalogować się na swoje konto.

Następnie naciśnij na ikonkę ołówka w prawym górnym rogu. Naciśnij na przycisk “Utwórz grupę”, po czym wybierz z listy lub wyszukaj osoby, które chcesz do niej dodać. Kiedy już znajdziesz wszystkich, naciśnij na “Utwórz” w prawym górnym rogu ekranu. I gotowe – to wystarczy, aby utworzyć grupę na Messengerze!

tworzenie grupy messenger

Jak zmienić nazwę grupy na Messengerze i ją spersonalizować?

Wiemy już, jak utworzyć grupę na Messengerze, ale to nie koniec porad, które przygotowaliśmy. Jeśli chcesz spersonalizować grupę na Messengerze lub dodać do niej kolejnych członków, w pierwszej kolejności musisz się zalogować i otworzyć konwersację z daną grupą. Następnie naciśnij na ikonkę “i” w prawym górnym rogu ekranu.

W tym miejscu pod nazwą grupy zobaczysz kilka ważnych opcji. Jeśli chcesz dołączyć do grupy kolejne osoby, naciśnij na “Dodaj”, po czym znajdź je na liście lub wyszukaj i zaznacz, a następnie naciśnij na “Dodaj” w prawym górnym rogu.

jak zalozyć grupę na messenegrze

Z poziomu ustawień grupy możesz nie tylko przejść do dodawania nowych członków, ale też m.in. zmienić motyw i ikonkę grupy, wyciszyć ją, odejść z niej, włączyć i wyłączyć powiadomienia i wyświetlić członków grupy.

Jak zmienić nazwę grupy na Messengerze? Będąc na ekranie z ustawieniami grupy, naciśnij na trzy kropki w prawym górnym rogu. Otworzy Ci się rozwijana lista, na której będzie dostępna zmiana nazwy grupy, a także jej zdjęcia.

jak utworzyć grupę na messengerze

Tworzenie grupy Messenger – podsumowanie

Odpowiedź na pytanie “jak utworzyć grupę na Messengerze?” nie należy do skomplikowanych, ale warto tę kwestię wyjaśnić, ponieważ nie dla każdego może ona być oczywista. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu poradnikowi tworzenie grupy Messenger i jej późniejsza personalizacja nie będą dla Was już problemem.

Jeśli zainteresował Was ten artykuł, rekomendujemy zapoznanie się także z innymi naszymi poradnikami. Opisywaliśmy już najlepsze komunikatory szyfrowane, zrecenzowaliśmy też dogłębnie jeden konkretny komunikator, o którym jest coraz głośniej, a mianowicie Signal. Jeśli jest coś, o czym dotychczas nie pisaliśmy, a co chcielibyście zobaczyć na naszym portalu, koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

Share:

administrator, bbp_keymaster

TechPolska - Zespół, który tworzy naszą stronę składa się głównie z młodych amantów rozwiązań technologicznych oraz informatyki. W swoich treściach stawiamy przede wszystkim na obiektywność i rzetelność, co niejednokrotnie zostało docenione przez naszych czytelników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *