The Game Awards 2023 nie mogło odbyć się bez niespodzianek, a jedną z takich była zapowiedź gry Jurassic Park Survival. Zaprezentowano już nawet pierwszy zwiastun. Szczegóły poniżej.

Zapowiedź Jurassic Park Survival

Jurassic Park Survival ma być grą survivalową, osadzoną w uniwersum Parku Jurajskiego. Gracze będą mogli wcielić się w doktor Mayę Joshi, czyli główną bohaterkę, która nie zdołała opuścić Isla Nublar.

Będą mogli wziąć udział w wydarzeniach, które miały miejsce na tej wyspie jeden dzień po tych zaprezentowanych w pierwszym filmie z serii z 1994 roku. Podczas rozgrywki będzie trzeba stawić czoła niebezpiecznym dinozaurom i spróbować przetrwać, skradając się, odwracając uwagę gadów i korzystając z dostępnych zasobów.

Jurassic Park Survival – zwiastun

Na platformie YouTube pojawił się zwiastun, w którym znajduje się kilka ujęć z rozgrywki, więc warto go obejrzeć.

Wiadomo również, że gra zmierza na Playstation 5, Xboxy Series X/S i komputery osobiste. Niestety jak na razie nie jest znana przybliżona data premiery.

Czekacie na ten tytuł? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

Źródło: Saber Interactive

Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *