Podczas ósmej edycji Gali Mobility Trends firma NAVITEL POLAND, producent nawigacji samochodowych, wideorejestratorów i tabletów otrzymała statuetkę „Złoty Bell” w kategorii „Nawigacja roku 2017” za swój autorski program – Navitel Navigator 9.9.

W czwartek, 1 lutego 2018 roku, odbyło się jedno z największych wydarzeń w branży mobilnych technologii – Mobility Trends 2018. Podczas uroczystej gali w Teatrze Capitol zaprezentowano najlepsze urządzenia oraz usługi ubiegłego roku. Laureaci zostali nagrodzeni w 23 kategoriach – w 18 z nich wyboru dokonywali konsumenci za pośrednictwem strony internetowej mobilitytrends.pl. Głosowanie trwało do 22 stycznia 2018 roku i wzięło w nim udział blisko 24 tys. osób oddając łącznie 199 380 głosów na 340 produkty. W 5 kategoriach biznesowych: Producent, Operator, Dystrybutor, Polska Firma i Człowiek roku 2017, o wygranej zadecydowała kapituła.

– Zwycięstwo w kategorii „Nawigacja roku” to zasługa konsumentów, którzy zdecydowali się wybrać nasze rozwiązanie. W ubiegłym roku sprzedaliśmy 160 tysięcy urządzeń, co świadczy o dużym zainteresowaniu tym segmentem. Oczekiwania klientów są dla nas najważniejsze i jako lider na rynku nawigacji samochodowych staramy się wyznaczać trendy przez wprowadzanie nowych urządzeń oraz dodatkowych funkcjonalności. Wszystko to z myślą o komforcie użytkownika – opowiada Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL® Europe.

Źródło: press@techpolska.pl

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *