Szukając swojego wymarzonego nawilżacza, warto zapoznać się z całością oferty dostępnej na rynku. Szczególnie warto spojrzeć na firmy trochę mniej znane. Trzymając się dużych marek, takich, które produkują wszystko, można łatwo pominąć firmy, które się specjalizują w czymś konkretnym. Dokładnie tym jest Boneco, a nawilżacze Boneco charakteryzuje słynna szwajcarska jakość.

Nawilżacze Boneco – informacje o firmie

Boneco to renomowana firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości systemów i urządzeń do uzdatniania powietrza. Dzięki bogatej historii obejmującej kilka dekad konsekwentnie utrzymuje swoją reputację światowego lidera w branży, dostarczając innowacyjne nawilżacze Boneco. Jednak nie zawsze tak było.

Jak wielu innych liderów swoich branż, tak i firma Boneco została założona w… garażu. W 1956 roku Hans Frei razem ze swoim synem Rolandem założyli firmę, która z początku zajmowała się produkcją plastikowych akcesoriów kuchennych. Wybór nie był przypadkowy: Roland studiował w Instytucie Tworzyw Sztucznych w Akwizgranie, skąd czerpał swoją wiedzę.

Motywem przewodnim jego pracy dyplomowej było opracowanie systemu nawilżania powietrza. Teorię szybko przełożył na praktykę, a jego firma już siedem lat później zaprezentowała pierwszy nawilżacz powietrza Boneco.

Dalsze lata to pasma sukcesów oraz ekspansji na rynek amerykański i azjatycki. Współcześnie Boneco jest jednym z liderów branży. Być może najlepszym opisem Boneco może być zdanie wypowiedziane właśnie przez Rolanda Freia:

Uważamy się za atrakcyjnego gracza rynkowego ze szczególnym urokiem i duchem odnoszącego sukcesy przedsiębiorstwa rodzinnego!

Nawilżacze powietrza Boneco – zasada działania

Można śmiało powiedzieć, że każdy elektryczny nawilżacz powietrza działa tak samo, nie inaczej jest z nawilżaczami powietrza Boneco. W zależności od modelu nawilżacze wprost dodają do powietrza wilgoć. To wpływa na poprawienie atmosfery, jak i zapewnia korzyści zdrowotne.

Sam sposób działania będzie więc oczywiście zależny od rodzaju nawilżacza. Inaczej będą działać ultradźwiękowe nawilżacze Boneco, inaczej ewaporacyjne, a jeszcze inaczej nawilżacze powietrza z jonizatorem. Przyjrzymy się temu bliżej na podstawie kilku przykładowych modeli.

Nawilżacz powietrza Boneco 7142

nawilżacz powietrza boneco 7142
Źródło: Boneco

Nawilżacz powietrza Boneco 7142 to ultradźwiękowy nawilżacz z ciepłą mgiełką, który został zaprojektowany w celu poprawy jakości powietrza w małych i średnich pomieszczeniach. Wielu klientów docenia wbudowany higrostat, który automatycznie reguluje poziom wilgotności i zapewnia optymalny komfort.

Nawilżacz ma elegancką i stylową konstrukcję z przezroczystym zbiornikiem na wodę. Ciekawym dodatkiem jest taca zapachowa do dodawania olejków eterycznych w celu poprawy atmosfery. Boneco 7142 jest łatwy w obsłudze dzięki prostym elementom sterującym i ma cichą pracę, dzięki czemu nadaje się do użytku w sypialniach lub biurach.

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Boneco 7136

boneco 7136
Źródło: Boneco

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Boneco 7136 to przenośne i wielofunkcyjne urządzenie zaprojektowane w celu poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach. Charakteryzuje się kompaktową i elegancką konstrukcją, dzięki czemu można go łatwo umieścić w dowolnej przestrzeni. Urządzenie wykorzystuje połączenie technologii ultradźwiękowej i filtra, aby skutecznie nawilżać i oczyszczać powietrze.

Nawilżacz powietrza Boneco u700

nawilżacz powietrza boneco u700
Źródło: Boneco

Nawilżacz powietrza Boneco u700 to przedstawiciel klasy premium, który zaspokoi nawet największe wymagania. Cechy wysokiej jakości widać na pierwszy rzut oka: ma elegancki i nowoczesny design z łatwymi w obsłudze elementami sterującymi. Ten cichy nawilżacz powietrza jest wyposażony w wysokowydajny system zamgławiania, który może dostarczać zarówno ciepłą, jak i chłodną mgiełkę. Oczywiście w zależności od preferencji użytkownika.

Dlaczego warto wybrać nawilżacze Boneco? Podsumowanie

Decydując się na nawilżacze Boneco, macie pewność, że kupujecie produkt cechujący się prawdziwą szwajcarską jakością. Firma skupia się tylko na tej wąskiej branży, co pozwala im tworzyć naprawdę niesamowite urządzenia i być krok przed konkurencją. Nawilżacze powietrza Boneco nie sprawią wam zawodu, jak chociażby tanie nawilżacze USB (które jednak też mają swoje zastosowania).

WARTO PRZECZYTAĆ:

plasmacluster Jak działa technologia Plasmacluster i co warto o niej wiedzieć?
Nie da się ukryć, że jakość powietrza w Polsce nie powala. Jest ona szczególnie zła na tle innych państw Europy, ale nawet, jeśli weźmiemy pod
cichy nawilżacz powietrza Cichy nawilżacz powietrza – wszystko, co musisz wiedzieć
W dzisiejszym szybkim i często hałaśliwym świecie znalezienie chwil spokoju i wyciszenia może być prawdziwym luksusem. Relaks przy świeżym powietrzu jest coraz częściej trudno dostępny,
elektryczny nawilżacz powietrza Elektryczny nawilżacz powietrza – wszystko, co musisz wiedzieć
Jeśli lubicie mieć w domu komfort zapewniany przez odpowiednio nawilżone powietrze, elektryczny nawilżacz powietrza to świetny pomysł. W odróżnieniu od zwykłych nawilżaczy zapewnia zawsze stały
Udostępnij

Jako duchowy przewodnik portalu TechPolska, oddaję się z pasją światu technologii i gamingu. Moje serce bije szczególnie mocno dla gier RPG, gdzie zanurzam się w skomplikowane światy i rozbudowane fabuły, ale równie chętnie oddaję się strategii, planując, manewrując i zdobywając wirtualne imperia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *