Właśnie ogłoszono, że niebawem Razer rozpocznie współpracę z ekskluzywnym domem mody Dolce&Gabbana. Trzeba przyznać, że to nietypowa współpraca, w ramach której powstało kilka produktów, m.in. fotel gamingowy. Sprawdź szczegóły!

Stworzono produkty dla modnych graczy

Razer to znany producent sprzętów dla graczy, z kolei Dolce&Gabbana – marka specjalizująca się w sprzedaży luksusowych ubrań i akcesoriów. Teraz łączą siły i wypuszczają na rynek nowe gamingowe sprzęty, które na pewno zainteresują osoby z grubym portfelem.

Jedną z nowości będzie fotel Razer Enki Pro, który został ozdobiony logiem luksusowej marki. Jest także utrzymany w charakterystycznej czarno-żółtej kolorystyce i co więcej: jest pokryty zdobieniami zrobionymi z 24-karatowego złota. Przyznacie, że brzmi to nieźle!

Oczywiście na rynek zostaną wprowadzone również inne produkty, takie jak słuchawki Razer Barracuda z logiem Razera i Dolce&Gabbana. Podobnie, jak w przypadku fotela, znajdziesz tutaj zdobienia wykonane z 24-karatowego złota.

W ramach współpracy mamy otrzymać również kolekcję ubrań z logiem Razer i Dolce&Gabanna. Do wyboru mają być t-shirty, bluzy i spodnie. Na chwilę obecną nie pojawi się nic więcej, choć możliwe, że w przyszłości marki wypuszczą również inne akcesoria.

Ceny pozostają tajemnicą

Chociaż wiadomo całkiem sporo o produktach z nowej linii, to póki co Razer nie ujawnia ich cen. Oczywiście można podejrzewać, że nie będą one tanie. Na stronie internetowej możemy znaleźć informację, że premiera ma się odbyć pod koniec 2023 roku.

Osoby, które nie mogą się doczekać, mogą wypełnić formularz na stronie i zostawić swoje dane, aby otrzymać powiadomienie, gdy te wyjątkowe produkty pojawią się już w sprzedaży.

Źródło obrazka wyróżniającego: Razer

WARTO PRZECZYTAĆ:

razer Razer pokazał swojego pierwszego laptopa pod Linuxa
Razer od lat wypuszcza coraz to kolejne odsłony laptopów z serii Blade. Są to mocne maszyny, dedykowane przede wszystkim graczom… i dotychczas wszystkie były wyposażone
Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *