Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie obsługę komputera bez używania urządzeń peryferyjnych? Nasza redakcja także ma w tym temacie pewne trudności. Wszystko, dlatego że od dziesiątek lat byliśmy przyzwyczajani do tego, że komputer powinno się obsługiwać myszką i klawiaturą. Z tego względu wiele innowacyjnych rozwiązań się nie przyjęło.

Wielu współczesnych producentów (wydawałoby się, że) ma świadomość tego, jak ważną rolę odgrywają urządzenia peryferyjne podłączone do komputerów. Z tego względu rynek klawiatur i myszek stale cieszy się powodzeniem, ba! Można by pokusić się o stwierdzenie, że popyt na te urządzenia rośnie. Z tego względu postanowiliśmy wziąć pod lupę zestaw X8100 i mysz V210 marki Rapoo.

Swoją opinię na temat poddawanych testom urządzeń w powyższym filmie wyraża Maciej Kwietniewski z kanału TechPolska.pl – sprawdź, czy Rapoo X8100 i V210 są warte zakupu.

WARTO PRZECZYTAĆ:

natec falcon Natec Falcon – przystępniejsza cenowo alternatywa do MX Masterów
Myszki z serii Logitech MX Master to sprzęt, który cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród pracowników biurowych (i nie tylko). Są jednak po prostu drogie
Akcesoria gamingowe
Akcesoria gaming to akcesoria oraz sprzęty dla graczy, które pozwalają w jeszcze większym stopniu cieszyć się wirtualną rozrywką. W poniższym artykule poznamy najważniejsze z nich.
pierwsza mysz komputerowa Pierwsza mysz komputerowa — kiedy powstała? Historia myszy komputerowej
Wiele osób decydując się na nowy komputer, skupia się przede wszystkim na podzespołach, zapominając o peryferiach. Odpowiednia myszka i klawiatura, obie dopasowane do indywidualnych preferencji
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *