Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie obsługę komputera bez używania urządzeń peryferyjnych? Nasza redakcja także ma w tym temacie pewne trudności. Wszystko, dlatego że od dziesiątek lat byliśmy przyzwyczajani do tego, że komputer powinno się obsługiwać myszką i klawiaturą. Z tego względu wiele innowacyjnych rozwiązań się nie przyjęło.

Wielu współczesnych producentów (wydawałoby się, że) ma świadomość tego, jak ważną rolę odgrywają urządzenia peryferyjne podłączone do komputerów. Z tego względu rynek klawiatur i myszek stale cieszy się powodzeniem, ba! Można by pokusić się o stwierdzenie, że popyt na te urządzenia rośnie. Z tego względu postanowiliśmy wziąć pod lupę zestaw X8100 i mysz V210 marki Rapoo.

Swoją opinię na temat poddawanych testom urządzeń w powyższym filmie wyraża Maciej Kwietniewski z kanału TechPolska.pl – sprawdź, czy Rapoo X8100 i V210 są warte zakupu.

Share:

administrator, bbp_keymaster

TechPolska - Zespół, który tworzy naszą stronę składa się głównie z młodych amantów rozwiązań technologicznych oraz informatyki. W swoich treściach stawiamy przede wszystkim na obiektywność i rzetelność, co niejednokrotnie zostało docenione przez naszych czytelników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *