Black Friday co prawda w teorii będzie miał miejsce dopiero za tydzień, ale wiele firm uruchamia swoje wyprzedaże z tej okazji o wiele wcześniej. Jedną z nich jest Xiaomi, które rozpoczęło promocje na Czarny Piątek o północy w nocy z 19 na 20 listopada.

W przecenie m.in. smart bandy, routery

Wyprzedaż obejmuje sporą ilość produktów, aczkolwiek nie jest to jeszcze koniec promocji Xiaomi z okazji Black Friday, jeśli więc na poniższej liście nie znajdziecie interesującego Was przedmiotu, możliwe, że w późniejszym czasie on również zostanie przeceniony. Tym razem obniżono ceny następujących produktów:

Nazwa Cena
Mi Smart Band 5 139 zł
Mi Smart Band 4C 59 zł
Mi Electric Scooter 1S 1699 zł
Mi True Wireless Earphones 2 Basic 129 zł
Mi True Wireless Earbuds Basic 2 79 zł
Mi Robot Vacuum-Mop Pro 1399 zł
Mi Electric Toothbrush T500 119 zł
Mi Box S TV 4K 249 zł
Mi Smart Standing Fan 1C 149 zł
Mi Metal Carry-on Luggage 20″ 599 zł
Mi Luggage Classic 20” 199 zł
Mi Router 4A 99 zł
Mi Router 4C 49 zł
Mi Smart Kettle 149 zł

Gdzie można kupić produkty w promocji?

Z opisanej wyprzedaży można skorzystać w sklepach internetowych producenta: mi-home.pl, mi-store.pl i mimarkt.pl, jednak nie tylko.

Niektóre z wyżej wymienionych produktów będzie można zakupić również w sklepach internetowych i stacjonarnych następujących marek: AB Foto, Auchan, Carrefour, vobis.pl, Decathlon, Komputronik, Neonet, Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD oraz X-Kom.

Planujecie zakupić coś z tej listy? A może macie inne plany zakupowe na Black Friday? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *