Jeśli chcesz zagrać w Assassin’s Creed Syndicate wymagania sprzętowe tego tytułu z pewnością będą dla Ciebie istotne. Dzięki nim można szybko i łatwo oszacować, czy sprzęt poradzi sobie z danym tytułem, czy też niekoniecznie. Pozwoli to na przykład uniknąć kupowania gry, która potem i tak będzie się straszliwie zacinać lub w ogóle się nie uruchomi.

Z tego względu zebraliśmy dla Was wymagania minimalne, a także zalecane dla AC Syndicate. Bez obaw – nie są one szczególnie wysokie i jest bardzo prawdopodobne, że nawet starszy komputer czy laptop gamingowy bez większego problemu je spełni. Wszystko wyjaśnimy poniżej. Zapraszamy!

Jakie wymagania ma Assassin’s Creed Syndicate?

Jeśli chodzi o Assassin’s Creed Syndicate wymagania sprzętowe nie przerażają. Wynika to choćby z tego, że jest to gra z 2015 roku, a od tego czasu technologia mocno poszła do przodu i obecnie nawet budżetowe sprzęty są znacznie potężniejsze niż te kilkanaście lat temu.

Bez dalszego przedłużania, rzeczone wymagania sprzętowe prezentują się następująco.

Assassin’s Creed Syndicate wymagania minimalne:

 • System operacyjny: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (wymienione systemy tylko w wersji 64-bit)
  Procesor: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz lub AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
  RAM: 6GB
  Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM z obsługą Shader Model 5.0)
  DirectX: Wersja z czerwca roku 2010
  Karta dźwiękowa:Zgodna z DirectX 9.0 z najnowszymi sterownikami
  Miejsce na dysku twardym: 50GB.

Wymagania zalecane AC Syndicate:

 • System operacyjny: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (wymienione systemy tylko w wersji 64-bit)
  Procesor: Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz lub AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
  RAM: 8 GB
  Karta graficzna:NVIDIA GeForce GTX 760 (4GB) oraz nowsza GTX 970 (4GB) lub AMD Radeon R9 280X (3GB) oraz lepsze
  DirectX: Wersja z czerwca roku 2010
  Karta dźwiękowa: Zgodna z DirectX 9.0 z najnowszymi sterownikami
  Miejsce na dysku twardym: 50GB.

Tak naprawdę najgorszym aspektem tych wymagań dla wielu osób może być wymagana przestrzeń dyskowa, a mianowicie 50GB (chociaż obecnie wiele gier wymaga już ponad 100GB, więc nie jest to aż tak zły wynik).

Nawet dość leciwe komputery czy laptopy powinny sprostać wymaganiom odnośnie do mocy procesora oraz karty graficznej, obecnie też rzadko stosuje się mniej niż 8GB pamięci RAM.

Assassin’s Creed Syndicate wymagania sprzętowe – podsumowanie

Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z powyższymi informacjami wiecie już doskonale, jakie są Assassin’s Creed Syndicate wymagania sprzętowe, czy to minimalne, czy zalecane. Jeśli wciąż macie wątpliwości, czy Wasz sprzęt sobie poradzi z tym lub innym tytułem, wartym uwagi rozwiązaniem może być skorzystanie z takiego narzędzia, jak Can you run it, które porównuje specyfikację komputera z wymaganiami wybranej gry.

Jeśli przydał Wam się ten artykuł, być może trafi w Wasze gusta również ten, w którym omawialiśmy Assassin’s Creed Unity wymagania sprzętowe. Swego czasu podawaliśmy także wymagania sprzętowe Cyberpunk 2077 na PC. Dajcie nam znać, jeśli są jeszcze jakieś tematy, którymi Waszym zdaniem powinniśmy się zająć w następnych materiałach!

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *