Ogłoszono nową usługę ChatuGPT: to funkcja głosowa, dzięki której możemy zadawać pytania, wypowiadając je na głos. Płacący użytkownicy mogli korzystać z niej już wcześniej, ale teraz jest dostępna dla wszystkich! Przy okazji udostępniania tej nowości postanowiono nieco zażartować z trwającej dramy.

Korzystanie z funkcji głosowej jest bezpłatne

Niedawno pisaliśmy o tym, że ChatGPT wprowadzi masę zmian, a teraz okazuje się, że pojawi się jeszcze kolejna nowość w postaci nowej funkcji głosowej dostępnej całkowicie za darmo dla wszystkich użytkowników. Zainteresowani mogą zadawać pytania ChatuGPT i słuchać jego odpowiedzi, czyli po prostu mogą z nim rozmawiać. Podkreślmy, że płacący użytkownicy mogli korzystać z niej już we wrześniu.

OpenAl przy okazji zażartowało z dramatu Sama Altmana

Minęło zaledwie kilka dni od zwolnienia Sama Altmana, czego powodem ponoć był brak jego szczerości w stosunku do zarządu. Firma już zdążyła ogłosić jego powrót, do tego a OpenAl postanowiło wykorzystać aktualny dramat, rozgrywający się do późnych godzin nocnych w ciągu ostatnich kilku dni i zażartować z niego podczas demonstracji nowej funkcji. W powyższym wpisie możemy usłyszeć, jak ktoś pyta ChatGPT: „To była długa noc dla zespołu i jesteśmy głodni. Ile 16-calowych pizzy powinienem zamówić dla 778 osób?” 

Dodajmy, że OpenAl ma mniej-więcej taką samą liczbę pracowników, a zdecydowana większość z nich jeszcze niedawno planowała odejść z firmy, jeśli zarząd nie złoży rezygnacji. Jeśli natomiast jesteście ciekawi odpowiedzi na powyżej zadane pytanie, to wiedźcie, że ChatGPT zasugerował, że najlepiej będzie zamówić 195 pizz, aby wszyscy porządnie się najedli.

WARTO PRZECZYTAĆ:

xAl stworzy superkomputer xAI Elona Muska zebrało 6 miliardów dolarów!
xAI wystartowało w lipcu 2023. Teraz, niecały rok później, firma zaczyna się rozkręcać. Właśnie udało jej się zamknąć rundę finansowania z imponującym wynikiem — zebrano
Humane na sprzedaż Humane Al Pin to duży niewypał. Marka idzie na sprzedaż
A miało być tak pięknie! Humane, czyli startup, który miał ogromne plany i chciał mocno zaznaczyć swoją obecność na rynku urządzeń Al, niestety poniósł porażkę.
chiny ai Chiny stworzyły model AI oparty na myśli Xi Jinpinga!
Filozoficzne rozważania prezydenta Chin są uważane w tym kraju za na tyle ważne, że w 2017 roku zdecydowano się wpisać je do konstytucji.  Tzw. myśl
Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *