Netflix, jedna z najpopularniejszych platform streamingowych na globalnym rynku, niemalże wdziera się do każdej technologicznej przestrzeni i dostarcza rozrywkę dla milionów użytkowników. Jest dostępny do pobrania na różnorodne urządzenia, obejmując inteligentne telewizory, smartfony oraz najnowsze konsole. Zważywszy na ogromne zainteresowanie, można by sądzić, że usługa Netflix powinna być dostępna na konsoli Nintendo Switch. Jak jest rzeczywiście?

Czy na Nintendo Switch jest Netflix?

Niestety, aktualnie aplikacja Netflix nie jest dostępna w oficjalnym sklepie Nintendo eShop. Na Nintendo Switch odtworzysz więc tylko gry. Sprawdź, jakie tytuły na to urządzenie są warte uwagi, jak uruchomić samą konsolę oraz które produkcje sportowe dobrze mieć w jej pamięci.

Mimo że Netflix nie jest obsługiwany na konsoli Nintendo, wciąż dobrze mieć ją w szufladzie. Podobnie jak filmy czy seriale na wspomnianej platformie, gra pozwala zresetować głowę i miło spędzić czas.

Nintendo Switch Netflix – kiedy był i czy znów będzie?

Kiedyś serwis Netflix był dostępny w sklepie internetowym na wcześniejszych platformach Nintendo. Na przykład, aplikacja Netflix była dostępna na konsoli Wii do stycznia 2019 roku, po czym została wycofana. Dodatkowo usługa działała na przenośnych platformach, takich jak Wii U, New Nintendo 3DS/3DS XL, Nintendo 2DS i New Nintendo 3DS/3DS XL. Niestety, aktualnie Netflix nie jest dostępny na żadnej z platform Nintendo.

Czy Netflix pojawi się znów na Nintendo Switch?

Netflix, jedna z najbardziej popularnych platform streamingowych na całym świecie, przenika praktycznie do każdego kąta technologicznego świata. Jego aplikacja jest dostępna do pobrania na różnorodne urządzenia, obejmując inteligentne telewizory, smartfony oraz nawet najnowsze konsole do gier.

Zważywszy na ogromne zainteresowanie, mogłoby się wydawać, że Netflix powinien być również dostępny na konsoli Nintendo Switch. Niemniej jednak, w obecnej chwili aplikacja Netflix nie jest dostępna w oficjalnym sklepie Nintendo. Nie ma też informacji, aby pojawiła się w przyszłości. Zawsze warto jednak mieć nadzieję i oczekiwać przecieków ze strony producenta konsoli.

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z Nintendo Switch, sprawdź jak uruchomić i zresetować Nintendo Switch oraz jaka karta pamięci jest najlepsza do Nintendo Switch!

Udostępnij

Właściciel portalu TechPolska. Entuzjasta gier RPG, choć nie pogardzi dobrą strategią. Z portalem jest związany od 5 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *