Na rynku co rusz pojawiają się nowe urządzenia pozwalające na wygodne przemieszczanie się z jednego miejsca do drugiego. Jednym z nich jest deskorolka elektryczna z kierownicą, nazywana również deską z rączką, która szybko zabierze Cię w upragnione miejsce. Wyposażona w wygodny system sterowania stanowi stylowy i nowoczesny pojazd spełniający oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Elektryczna deskorolka z kierownicą – zalety

Do zalet elektrycznej deski z rączką zalicza się:

 • Łatwość obsługi – nie potrzeba wiele czasu, aby nauczyć się prowadzenia deski elektrycznej. Sterowanie nią jest bardzo proste, zwłaszcza jeśli do dyspozycji masz drążek sterowniczy.
 • Możliwość szybkiego dostania się z miejsca na miejsce – deskorolka pozwoli Ci szybko dostać się do pracy lub do koleżanki. Dodatkowo jest idealnym kompanem do spacerowych wycieczek.
 • Idealna do jazdy w terenie – deska elektryczna z kierownicą przeważnie wyposażona jest w pompowane koła umożliwiające wygodną i stabilną jazdę w terenie. Na rynku znajdziesz mniej i bardziej wyczynowe warianty, które umilą Ci terenowe wycieczki. Deska elektryczna terenowa umili Ci spacer po lesie.
 • Możliwość podróżowania w teamie – deski elektryczne z rączką są idealną propozycją dla osób, które chcą podróżować np. po lesie w kilkoma innymi osobami. Podczas jazdy możecie rozmawiać bez przeszkód.
 • Rozwiązanie eko – elektryczna deska z kierownicą to rozwiązanie przyjazne dla środowiska naturalnego.

Deskorolka elektryczna z kierownicą – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Decydując się na zakup deski elektrycznej, warto wziąć pod uwagę kilka aspektów:

 • Konstrukcja – abyś mógł długo cieszyć się z zakupionej deski, wybierz model, który będzie Ci służył przez dłuższy czas. Solidna konstrukcja przełoży się na stabilniejszą jazdę. Wybierając większą moc i ładowność, zyskasz wyższą prędkość, a więc szybciej przemieścisz się z punktu A do B. Jeśli chcesz jeździć po nierównym terenie, wybierz cięższy model, a jeśli interesuje Cię jazda rekreacyjna, wybierz deskę do jazdy po mieście.
 • Regulacja kierownicy – kierownica do deskorolki elektrycznej powinna mieć regulowaną wysokość. Dzięki temu każdy użytkownik będzie mógł ustawić ją pod swoje oczekiwania. Najlepiej, aby kierownica znajdowała się na wysokości powyżej łokci.
 • Zasięg deski – zasięg pojazdu uzależniony jest od pojemności baterii. Im większa, tym dłużej pojeździsz na jednym ładowaniu. Do tego weź pod uwagę teren, po którym chcesz jeździć i swoją wagę. Jeśli Twoja waga jest niska, bateria będzie mniej obciążona i pokonasz dłuższy dystans. Im gładszy teren, tym Twoja przejażdżka również będzie dłuższa. Większa grupa deskorolek posiada zasięg sięgający 30 km. Modele terenowe mogą zwiększyć swój zasięg nawet do 60 km.
 • Maksymalna prędkość – najczęściej sięga 20 km/h, jednak chcąc kupić taki model, należy zachować należytą ostrożność. O większą stabilność podczas jazdy dba kierownica.
 • Ładowanie akumulatora – kupując deskę z wysokiej jakości akumulatorem, będziesz w stanie naładować ją szybciej. Minimalny czas ładowania pojazdu wynosi 2 h.
 • Dodatkowe opcje – deskorolka elektryczna może być wyposażona np. w stopkę, pilot sterowania, system bezpieczeństwa itp.

Zanim więc wybierzesz jakikolwiek model, zastanów się, jakie cechy powinien posiadać.

Jaką deskorolkę elektryczną z kierownicą wybrać?

Interesuje Cię deskorolka elektryczna? Ten ranking z pewnością przybliży Ci wysokiej jakości modele. Znajdzie się w nim deskorolka elektryczna do 1000 zł, ale i deskorolka elektryczna do 500 zł. Możesz więc przeliczyć swój budżet i postawić na najlepsze dla siebie rozwiązanie.

WARTO PRZECZYTAĆ:

deskorolka elektryczna Deskorolka elektryczna – wszystko, co musisz wiedzieć
Pojazdy o napędzie elektrycznym nie są niczym nowym i zaskakującym – nasze miasta są pełne hulajnóg, które wprost walają się po ulicach. Czasami spotkamy także
deskorolka elektryczna manta Deskorolka elektryczna Manta — najciekawsze modele
Deskorolki elektryczne stają się coraz popularniejszym środkiem transportu po mieście. Sprawdzają się one idealnie, gdy chcemy szybko skoczyć na zakupy, lub kiedy nasze miejsce pracy
bateria do deskorolki elektrycznej Bateria do deski elektrycznej – jaka jest najlepsza?
Baterie do deski elektrycznej to najczęściej modele litowo-jonowe. Stanowią najmocniejszy i pojemny wybór. Dodatkowo ich wymiary są dostatecznie niewielkie, aby bez problemu zmieścić się na
Udostępnij

Jako duchowy przewodnik portalu TechPolska, oddaję się z pasją światu technologii i gamingu. Moje serce bije szczególnie mocno dla gier RPG, gdzie zanurzam się w skomplikowane światy i rozbudowane fabuły, ale równie chętnie oddaję się strategii, planując, manewrując i zdobywając wirtualne imperia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *