Na rynku co rusz pojawiają się nowe urządzenia pozwalające na wygodne przemieszczanie się z jednego miejsca do drugiego. Jednym z nich jest deskorolka elektryczna z kierownicą, nazywana również deską z rączką, która szybko zabierze Cię w upragnione miejsce. Wyposażona w wygodny system sterowania stanowi stylowy i nowoczesny pojazd spełniający oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Elektryczna deskorolka z kierownicą – zalety

Do zalet elektrycznej deski z rączką zalicza się:

 • Łatwość obsługi – nie potrzeba wiele czasu, aby nauczyć się prowadzenia deski elektrycznej. Sterowanie nią jest bardzo proste, zwłaszcza jeśli do dyspozycji masz drążek sterowniczy.
 • Możliwość szybkiego dostania się z miejsca na miejsce – deskorolka pozwoli Ci szybko dostać się do pracy lub do koleżanki. Dodatkowo jest idealnym kompanem do spacerowych wycieczek.
 • Idealna do jazdy w terenie – deska elektryczna z kierownicą przeważnie wyposażona jest w pompowane koła umożliwiające wygodną i stabilną jazdę w terenie. Na rynku znajdziesz mniej i bardziej wyczynowe warianty, które umilą Ci terenowe wycieczki. Deska elektryczna terenowa umili Ci spacer po lesie.
 • Możliwość podróżowania w teamie – deski elektryczne z rączką są idealną propozycją dla osób, które chcą podróżować np. po lesie w kilkoma innymi osobami. Podczas jazdy możecie rozmawiać bez przeszkód.
 • Rozwiązanie eko – elektryczna deska z kierownicą to rozwiązanie przyjazne dla środowiska naturalnego.

Deskorolka elektryczna z kierownicą – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Decydując się na zakup deski elektrycznej, warto wziąć pod uwagę kilka aspektów:

 • Konstrukcja – abyś mógł długo cieszyć się z zakupionej deski, wybierz model, który będzie Ci służył przez dłuższy czas. Solidna konstrukcja przełoży się na stabilniejszą jazdę. Wybierając większą moc i ładowność, zyskasz wyższą prędkość, a więc szybciej przemieścisz się z punktu A do B. Jeśli chcesz jeździć po nierównym terenie, wybierz cięższy model, a jeśli interesuje Cię jazda rekreacyjna, wybierz deskę do jazdy po mieście.
 • Regulacja kierownicy – kierownica do deskorolki elektrycznej powinna mieć regulowaną wysokość. Dzięki temu każdy użytkownik będzie mógł ustawić ją pod swoje oczekiwania. Najlepiej, aby kierownica znajdowała się na wysokości powyżej łokci.
 • Zasięg deski – zasięg pojazdu uzależniony jest od pojemności baterii. Im większa, tym dłużej pojeździsz na jednym ładowaniu. Do tego weź pod uwagę teren, po którym chcesz jeździć i swoją wagę. Jeśli Twoja waga jest niska, bateria będzie mniej obciążona i pokonasz dłuższy dystans. Im gładszy teren, tym Twoja przejażdżka również będzie dłuższa. Większa grupa deskorolek posiada zasięg sięgający 30 km. Modele terenowe mogą zwiększyć swój zasięg nawet do 60 km.
 • Maksymalna prędkość – najczęściej sięga 20 km/h, jednak chcąc kupić taki model, należy zachować należytą ostrożność. O większą stabilność podczas jazdy dba kierownica.
 • Ładowanie akumulatora – kupując deskę z wysokiej jakości akumulatorem, będziesz w stanie naładować ją szybciej. Minimalny czas ładowania pojazdu wynosi 2 h.
 • Dodatkowe opcje – deskorolka elektryczna może być wyposażona np. w stopkę, pilot sterowania, system bezpieczeństwa itp.

Zanim więc wybierzesz jakikolwiek model, zastanów się, jakie cechy powinien posiadać.

Jaką deskorolkę elektryczną z kierownicą wybrać?

Interesuje Cię deskorolka elektryczna? Ten ranking z pewnością przybliży Ci wysokiej jakości modele. Znajdzie się w nim deskorolka elektryczna do 1000 zł, ale i deskorolka elektryczna do 500 zł. Możesz więc przeliczyć swój budżet i postawić na najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Udostępnij

Właściciel portalu TechPolska. Entuzjasta gier RPG, choć nie pogardzi dobrą strategią. Z portalem jest związany od 5 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *