Od premiery Diablo 4 minęło już nieco czasu, a całkiem niedawno gra otrzymała nową aktualizację, wprowadzającą istotne zmiany w punktach mistrzostw i Sezonie Krwi. Wszystko jednak wskazuje na to, że produkcja nie zdobyła zbyt dużej popularności wśród graczy, ponieważ Blizzard już kolejny raz zaprasza użytkowników do przetestowania Diablo 4 całkowicie za darmo na Steamie.

Można przetestować Diablo 4 za darmo tylko przez kilka dni

Zainteresowani przetestowaniem produkcji Blizzard mają na to zaledwie kilka dni. Gracze mogą to zrobić do 28 listopada, do godziny 19:00 na Steam.

Będą mogli uczestniczyć w różnych misjach, rozwijać bohaterów, ale – co zrozumiale – nie otrzymają dostępu do całej zawartości gry. Maksymalny poziom wyznaczono na 20 lvl, bez opcji ukończenia kampanii fabularnej.

Diablo 4 dostępne w lepszej cenie

Jeśli nie jesteście przekonani, czy warto kupić tę grę, zachęcamy do darmowego przetestowania produkcji. Możecie również zapoznać się z opublikowaną przez nas recenzją Diablo 4. Teraz jest na to idealny moment, tym bardziej że produkcja jest dostępna w promocyjnej cenie na Steam.

Za zwykłe wydanie zapłacicie tylko 209,40 zł (zamiast 349 zł), Digital Deluxe Edition – 245,40 zł (zamiast 409 zł), z kolei Ultimate Edition – 275,40 zł (zamiast 459 zł). Oferta ta również obowiązuje tylko do 28 listopada. Co istotne, jeśli zdecydujecie się na zakup gry po darmowym tygodniu na Steamie, poczynione postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji, co z pewnością jest dużym plusem.

Źródło obrazka wyróżniającego: Blizzard Entertainment

WARTO PRZECZYTAĆ:

world of warcraft w chinach World of Warcraft wraca do Chin. Blizzard dogadał się z NetEase
15-letnia współpraca Blizzarda z NetEase zakończyła się w 2023 roku w, delikatnie mówiąc, nieprzyjemny sposób. Gigant z Hangzhou odpowiadał za dystrybucję gier „Blizza” w Chinach,
iem 2024 podsumowanie IEM 2024 przeszedł do historii. Sprawdź wyniki!
Wszystko, co dobre, musi kiedyś dobiec końca. Ledwo pisaliśmy o tym, że IEM już trwa, a już zastał nas poniedziałek, a to oznacza, że IEM
jak sprawdzić steam id Jak sprawdzić Steam ID? Wystarczą dwie minuty!
W wielu przypadkach może się zdarzyć, że jakaś aplikacja czy strona poprosi nas o podanie Steam ID, czyli unikalnego 17 lub 18-liczbowego kodu, przypisanego danemu
Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *