Epic Games Store od dłuższego czasu regularnie rozdaje swoim użytkownikom darmowe gry – niekiedy są to naprawdę uznane tytuły, jak na przykład GTA V. W tym tygodniu bez żadnych opłat można przypisać do swojego konta Enter the Gungeon oraz God’s Trigger.

Enter the Gungeon i God’s Trigger można dodać do konta za darmo przez tydzień

Dwa wspomniane tytuły można dodać za darmo do swojego konta w Epic Games Store do 27 sierpnia 2020 roku. Enter the Gungeon jest popularnym dungeon crawlerem, który na Steamie może pochwalić się przytłaczająco pozytywnymi opiniami od graczy. Jest to z pewnością gratka dla wszystkich fanów tego typu produkcji, którzy jeszcze nie zdążyli sprawdzić tego konkretnego tytułu.

God’s Trigger to zdecydowanie mniej znany i lubiany tytuł z tej pary, ale również ciężko na niego narzekać. Ten rogue-like akcji również cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami graczy i warto rzucić na niego okiem, zwłaszcza, jeśli ktoś jest fanem serii Hotline Miami. Mamy tutaj do czynienia z podobnym stylem rozgrywki (top-down shooterem), ale odmiennym, atrakcyjnym dla oka stylem graficznym.

W przyszłym tygodniu będzie Hitman i Shadowrun Collection

Nie gorzej, a według niektórych osób zapewne nawet lepiej, zapowiada się w zakresie darmowych gier od Epica przyszły tydzień. Następne po Enter the Gungeon i God’s Trigger tytuły, które będzie można zgarnąć bez żadnej dodatkowej opłaty, to Hitman od IO Interactive oraz Shadowrun Collection.

W skład Shadowrun Collection wchodzi Shadowrun Returns, Shadowrun Dragonfall: Director Cut, a także Shadowrun Hong Kong: Extended Edition).

Jesteście zadowoleni z “darmówek” Epica z tego tygodnia, a może z niecierpliwością wyczekujecie już kolejnych darmowych tytułów? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *